Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 1888 0
01.07.2017

Recenzja GTA V. Tryb fabularny i tryb On-line.

Witam w recenzji GTA V. Jest kolejna 11 odsłona z serii Grand Theft Auto. Gra została wydana w 2013 roku na PlayStation 2 i Xbox 360. Następnie w 2014 roku na Xbox One i PlayStation 4, a na końcu na komputery osobiste w 2015 roku. Gra znalazła się w wielu rankingach sprzedaży jako najczęściej kupowana. Mimo, że minęło trochę lat od premiery GTA V, to nadal uzupełnia ona kolekcje graczy. Po krótkim przedstawieniu możemy przejść do recenzji:
1. Grafika;
GTA V graficznie wygląda naprawdę nieźle. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda tam rzeczywiście i naturalnie. Obiekty, które zostały odwzorowane z Nowego Jorku lub USA, w grze są wyglądają jak odbicia lustrzane tych w realnym świecie.
2. Fizyka;
Niestety fizyka w GTA V jest nieco gorsza niż w GTA IV. Przykro mi, ale nie możemy mieć wszystkiego.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Mechanika gry;
Jak każda inna odsłona Grand Theft Auto, tak i GTA V wciela nas w postać gangstera. To co odróżnia najnowszą produkcję od starszych Rockstar Games to między innym: nowe miasto, postacie, misje i interakcje, a tak to możemy robić wszystko to, co w poprzednich częściach.
4. Samouczek;
Myślę, że jest to ważny i nieodłączny element każdej gry, bo to przecież samouczek wprowadza nas do gry i uczy podstaw chodzenia, strzelania, jazdy samochodem czy też latania.
5. Fabuła:
I tu Rockstar Games nas zaskoczyło, jak to było wcześniej? Jedna postać, najczęściej singiel, mający własny dom i wykonujący jakieś zadania. Jak jest teraz? Mamy 3 postacie, których losy w pewien sposób się ze sobą przeplatają. Pierwsza postać Franklin, jest singlem, mieszka u cioci i dopiero zaczyna swoje gangsterskie życie.
Michael ma rodzinę i jest gangsterem na emeryturze.
Trevor prowadzi własny biznes i jest nieobliczalnym psychopatom.
6. Dźwięki;
Dźwięki są realistyczne i upiększają nam rozgrywkę.
7. Tryb On-line;
Tryb On-line pozwala nam na grę z innymi graczami. Jest wiele trybów na przykład jak: deathmatch'e, napady, przygotowania do nich, lub inne misje. Większość tychże misji polega na trybie kooperacji, czyli współpracy graczami ze sobą. W trybie On-line jest organizowanych wiele eventów, np.: śnieg, nowe tryby na Halloween itp., jest tam także więcej modeli samochodów, opcji tuningów i takich tam bajerów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
8. Społeczność;
Jak jest tryb wieloosobowy to jest i społeczność, którą tworzą gracze. Niestety graczy tych oceniam bardzo negatywnie. Często na sesji lecą wyzwiska. Podczas napadów ktoś zawsze trolluje i pozostaje tylko zmarnowany czas.
9. Oszuści;
Jest tu bardzo wiele oszustów, którzy posiadają różne wspomagacze w grze jak AIM lub tym podobne. Ludzie często na tym zarabiają, dając za 5$ dołączenia do Money lobby, w którym to w parę minut macie miliony dolarów. Co na to administracja? Banuje tych, którzy nie oszukują.

Krótkie podsumowanie. Tryb fabularny naprawdę spoko, lecz cały pozytywny efekt kończy się właśnie na nim. Tryb On-line odstrasza społeczność jaki i oszuści, którzy nie dają równych szans. Grafika, dźwięki, dopracowane, jednak fizyka pozostawia wiele do powiedzenia. Pamiętaj, że recenzja to tylko moja subiektywna opinia, aby zasmakować GTA V zagraj sam. Dziękuje za uwagę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Maciek10089

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

"Detroit: Become Human"

Recenzja bananek_strażak
4

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
5

Metin2 Garść informacji o grze Metin 2

Recenzja Klavres
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
8

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
9

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
10

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
Chat