Jak to działa
Przejdź do gry Grepolis
Grepolis
5.0 1 934 0
18.04.2020

Strategia przeglądarkowa

Grepolis - Gra InnoGames GmbH wydana już w 2009 r a dalej trzyma się jako jedna z lepszych gier strategicznych na przeglądarkę, Najchętniej wybierana przez ludzi interesującymi się antykiem i antyczną Grecją. W wielu przypadkach podobna do swojej konkurencji, budujemy swoje miasto stawiając coraz to nowsze budowle i ulepszając swoją armię oraz budynki, walczymy z innymi graczami oraz ze sztuczną inteligencją. Jednak gra wyróżnia się tym że możemy wybrać jednego z greckich bogów i czcić jego wiarę otrzymując tym samym unikalne bonusy dawne przez wybranego boga. Grepolis oferuje, także wiele misji zarówno na początku gry jak i w późniejszych jej etapach, dzięki temu możemy szybciej rozwijać swoje miasta oraz otrzymujemy misje związane z bandytami, których możemy atakować otrzymując tym samym wiele cennych nagród jak surowce potrzebne do budowy i ulepszeń, a także dzielnych wojowników, których możemy wcielić do naszej armii powiększając jej szeregi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ogromny wpływ na nasze poczynania ma wybór boga , którego będziemy czcić mamy ich 6 do wyboru: Herę, Zeusa, Posejdona, Atenę, Hadesa i Artemidę. Każdy z nich daje nam inne bonusy, więc możemy dobrać boga do stylu jaki będziemy preferować w naszej taktyce. Również pozwalają oni na werbowanie mitycznych stworzeń do naszej armii co da nam większą szansę na wygrywanie starć mając w swoich szeregach tak potężne i mityczne stworzenia. Także może przydać się nam pomoc innych graczy ,z którymi oprócz rywalizowania możemy współpracować wymieniając się z nimi towarami, których akurat w danym momencie bardziej potrzebujemy ofert na targowisku jest bardzo dużo, więc mamy dużą szansę, że znajdziemy satysfakcjonującą nas ofertę wymiany. W grze możemy również dołączyć do sojuszu co pozwoli nam na rozwijanie się wspólnie w grupie. Możemy dołączyć do kompletnie obcych ludzi oraz stworzyć taki sojusz z naszymi znajomymi i wspólnie połączyć siły w podboju starożytności.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra już z dużym doświadczeniem będąc na rynku już ponad 10 lat ma spory wachlarz możliwości, który gracz może się zagłębić i wykorzystać w swojej rozgrywce. Możemy samodzielnie spróbować swoich sił jednak o wiele przyjemniej, kiedy zbierzemy grupę przyjaciół i wspólnie spędzimy ten czas na budowaniu, atakowaniu i planowaniu dalszych posunięć. Przyjemna szata wizualna jak na grę przeglądarkową, bardzo interesujący system czczenia bogów urozmaicając rozgrywkę oraz system zadowolenia, które pozwala nam np na wydajniejsze zbieranie surowców, dodatkowo otrzymujemy różnorakie tematyczne eventy tworzone przez twórców, zawiązywanie sojuszy przez co możemy się poczuć trochę jak w antyku kiedy to Ateńczycy zawiązali Sojusz Morski, dzięki grze możemy również dowiedzieć się różnych ciekawych informacji o starożytnych grekach, ich wierzeniach i religii więc śmiało można ją polecić zarówno dla fanów antyku jak i dla graczy lubiących strategie przeglądarkowe.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kub77a

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
2

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
3

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
4

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
5

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
6

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
7

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
8

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat