Jak to działa
0.0 0 340 0
25.06.2017

Grim Legends : The Forsaken Bride dobra gra?

Grim Legends : The Forsaken Bride to gra gatunku Hidden Object Puzzle Adventure w skrócie (HOPA). Gra została wyprodukowana 25 lutego 2014 roku przez Polskie Studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach. W grze wcielamy się w siostrę pewnej kobiety. Z ojcem przyjeżdżamy do małego miasteczka na ślub naszej siostry. Nasza siostra nazywa się Lilly. W trakcie drogi natrafiamy na małego kotka, który mógł stracić życie spadając z góry. Po dotarciu na miejsce całe zbiorowisko atakuje groźny niedźwiedź. Bestia porywa naszą siostrę Lilly. My z mężem Lilly (Nie tak do końca mężem) podążamy za bestią, by uratować Lilly z rąk bestii. Na początku musimy wejść na małą górkę lecz nie mamy żadnej drabiny. Z pomocą przychodzi nam wózek. Dzięki niemu wchodzimy na małą górkę. Po wejściu na górę idziemy dalej.
Teraz przed nami jest przepaść bez mostu. Nie mamy żadnych lin ani sznurków by przejść na drugą stronę przepaści. Wpadamy na pomysł aby przewrócić długie i grube drzewo na drugą stronę przepaści. Jednak nie mamy czym to zrobić. Znajdujemy toporek lecz w połowie zakopany pod ziemią i Przygnieciony przez wielką gałąź. Po kilku minutach grania możemy w końcu wziąć nasz upragniony toporek. Po jego wzięciu przyszedł czas na przewrócenie drzewa. My z niepoślubionym jeszcze mężem Lilly wchodzimy po grubym drzewie. On chcę od razu strzelać do bestii. Gdy chcemy powstrzymać go by nie strzelał gdyż może trafić w naszą siostrę niechcący nas odpycha po czym spadamy z wielkiej przepaści. Spadamy w jakieś dziwne miejsce. W tym miejscu jest zadziwiający i bardzo fajnie zrobiony mechanizm. Znajdujemy sierp.
Niestety nasz sierp jest strasznie tępy, co uniemożliwia nam korzystanie z niego. W pobliżu jest również ostrzałka do ostrych narzędzi. Wykorzystujemy ją. Sierp potrzebowaliśmy by ściąć liany, z których twardą i wytrzymałą linę. Używamy jej do naprawienia mechanizmu zepsutego na górze. Po naprawieniu naszego mechanizmu możemy wejść po schodach na górę, lecz w tym momencie pokazuje się okno aby wykupić pełną wersję gry (Jeżeli ktoś ma wersję demo). Moim zdaniem gra zasługuje na ocenę 9.5/10, bo przeszedłem ją całą i wam też to polecam. Grę możemy nabyć na platformie gier Steam. Aktualnie gra jest na wielkiej wyprzedaży. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską. W edycji kolekcjonerskiej możemy znaleźć dodatkowy rozdział, muzyki na pulpit itd. Pozdrawiam Szymon.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
5

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
6

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
7

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
8

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
10

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
Chat