Jak to działa

Guild Wars 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Guild Wars 2

Guild Wars 2 jest kontynuacją popularnej i lubianej na całym świecie serii gier MMORPG. Znajdziesz w niej zupełnie nową i ogromną krainę, w której spotykają się gracze z każdego zakątka świata. Dołącz do bohaterów Guild Wars 2 i oddaj się wciągającej fabule magicznego uniwersum!

Co dzieje się w Guild Wars 2? Od wydarzeń z ostatniego dodatku pierwszej części minęło 250 lat, a cały świat uległ znacznym zmianom poprzez ponowną obecność antycznych smoków. Ich nagłe pojawienie się spowodowało spustoszenia w wielu miastach rasy ludzkiej, a znane nam dotąd frakcje także zmagają się z podobnymi problemami.

W sequelu tego hitu wśród gatunku MMORPG bardzo duży nacisk położono na kreację postaci. Zapomnij wyłącznie o ludziach i ciesz się różnorodnością ras, do których w Guild Wars 2 zaliczamy m.in: Charrów, Nornów, Asurów i Sylvari. Ulepszaj swoją postać do 80 poziomu doświadczenia i odblokuj nowe umiejętności oraz zdobywaj lepszy sprzęt w niesamowitych starciach ze stworzeniami zamieszkującymi rozległy świat tego darmowego MMO.

Chociaż większośc gry spokojnie przejdziesz w pojedynkę, to nacisk w drugiej części Guild Wars został jeszcze bardziej położony na rozrywkę u boku innych graczy. Dla drużyn znajomych twórcy przygotowali ogrom interesujących obszarów, pobocznych misji i okresowych wyzwań. Możesz poznawać tu graczy nie tylko ze swojej drużyny, ale także bohaterów z całego świata, ponieważ w obszarowych wydarzeniach biorą udział wszyscy chętni.

Guild Wars 2 to przede wszystkim wciągająca fabuła okraszona atrakcyjną grafiką i przyjemną dla ucha, klimatyczną ścieżką dźwiękową. Korzystaj z wielu nowości wprowadzonych przez autorów gry (pływanie, zwiedzanie podwodnych lokacji) i zapewnij sobie wiele godzin rozrywki na wysokim poziomie.

pełny opis gry
Screeny
Guild Wars 2 screenshot1 Guild Wars 2 screenshot2 Guild Wars 2 screenshot3 Guild Wars 2 screenshot4 Guild Wars 2 screenshot5 Guild Wars 2 screenshot6 Guild Wars 2 screenshot7 Guild Wars 2 screenshot8 Guild Wars 2 screenshot9 Guild Wars 2 screenshot10
Video

Guild Wars 2 wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 7800
 • 25 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat