Jak to działa
Przejdź do gry Gwint
Gwint
4.4 5 221 0
14.11.2018

Gwint - historia karty Adda Biała

Cześć, w tym artykule zdecydowałem się przedstawić jedną z kart dowódców w grze Gwint: Wiedźmińska gra karciana zaraz po wielkiej aktualizacji homecoming. Mam na myśli Addę białą. Przedstawię wam jej historię najpierw w książce Andrzeja Sapkowskiego a następnie w grze Wiedźmin oraz opowiem trochę o samej karcie w Gwincie.
KSIĄŻKA
Adda pojawia się w opowiadaniu pod tytułem "Wiedźmin". Geralt natrafia na zlecenie polegające na odczarowaniu strzygi aby ta stała się piękną księżniczką. Później dowiadujemy się, że Adda jest córką króla Foltesta i jego siostry Addy Temerskiej, która zmarła podczas porodu. Przez klątwę bohaterka umarła zaraz po urodzeniu jednak po 7 latach spędzonych w sarkofagu zdecydowała się obudzić i zaczęła zabijać niewinnych ludzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Foltest zabronił zabijania księżniczki ponieważ wierzył, że można ją w jakiś sposób odczarować. Ostatecznie Geraltowi udaje się odczarować strzygę poprzez zmuszenie jej siłą do spędzenia nocy poza sarkofagiem (oczywiście nie było to łatwe zadanie i niewiele by brakowało a biały wilk by zginął). Po odczarowaniu okazuje się że 14 letnia księżniczka jest upośledzona i wymaga stałej opieki, czego można się było spodziewać po osobie, która przez całe swoje życie była strzygą.
GRA WIEDŹMIN
W intrze pierwszej części wiedźmina przedstawiona jest scena odczarowania bohaterki. W III akcie Geralt spotyka Addę na przyjęciu. Możemy z nią porozmawiać między innymi o jej stanie zdrowia. W akcie V księżniczka znów zostaje zamieniona w strzygę przez Rodericka de Wett. Gracz po wejściu do krypty może podjąć decyzję czy chce ponownie odczarować czy też zabić potwora.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli zdecydujemy się odczarować księżniczkę będziemy musieli spędzić z nią noc, w nagrodę otrzymamy stalowy miecz a w epilogu zobaczymy jak Foltest obiecuje Radowidowi rękę księżniczki i dziękuje wiedźminowi za pomoc z klątwą. Jeśli jednak zdecydujemy się zabić strzygę w epilogu zobaczymy kłótnię króla Foltesta z Radowidem oraz król poprosi aby nigdy nie wypowiadać przy nim imienia księżniczki.
GWINT
Adda w gwincie pełni rolę dowódcy królestw północy i została dodana do gry w chwili gdy Gwint przeszedł z zamkniętej do otwartej bety. Jej aktualna umiejętność polega na zadaniu dowolnej jednostce 8 punktów obrażeń, jako że jeszcze nie ukształtowało się jeszcze wiele talii w grze to ciężko jest określić czy kartę warto tworzyć. Koszt stworzenia Addy wynosi tak jak i innych kart dowódców 800 skrawków.
4.4 (głosów: 5)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Recenzja Bernik
2

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
3

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
4

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
5

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
6

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
7

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
8

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
9

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
10

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
Chat