Jak to działa
Przejdź do gry Gwint
Gwint
4.4 5 159 0
14.11.2018

Gwint - historia karty Adda Biała

Cześć, w tym artykule zdecydowałem się przedstawić jedną z kart dowódców w grze Gwint: Wiedźmińska gra karciana zaraz po wielkiej aktualizacji homecoming. Mam na myśli Addę białą. Przedstawię wam jej historię najpierw w książce Andrzeja Sapkowskiego a następnie w grze Wiedźmin oraz opowiem trochę o samej karcie w Gwincie.
KSIĄŻKA
Adda pojawia się w opowiadaniu pod tytułem "Wiedźmin". Geralt natrafia na zlecenie polegające na odczarowaniu strzygi aby ta stała się piękną księżniczką. Później dowiadujemy się, że Adda jest córką króla Foltesta i jego siostry Addy Temerskiej, która zmarła podczas porodu. Przez klątwę bohaterka umarła zaraz po urodzeniu jednak po 7 latach spędzonych w sarkofagu zdecydowała się obudzić i zaczęła zabijać niewinnych ludzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Foltest zabronił zabijania księżniczki ponieważ wierzył, że można ją w jakiś sposób odczarować. Ostatecznie Geraltowi udaje się odczarować strzygę poprzez zmuszenie jej siłą do spędzenia nocy poza sarkofagiem (oczywiście nie było to łatwe zadanie i niewiele by brakowało a biały wilk by zginął). Po odczarowaniu okazuje się że 14 letnia księżniczka jest upośledzona i wymaga stałej opieki, czego można się było spodziewać po osobie, która przez całe swoje życie była strzygą.
GRA WIEDŹMIN
W intrze pierwszej części wiedźmina przedstawiona jest scena odczarowania bohaterki. W III akcie Geralt spotyka Addę na przyjęciu. Możemy z nią porozmawiać między innymi o jej stanie zdrowia. W akcie V księżniczka znów zostaje zamieniona w strzygę przez Rodericka de Wett. Gracz po wejściu do krypty może podjąć decyzję czy chce ponownie odczarować czy też zabić potwora.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli zdecydujemy się odczarować księżniczkę będziemy musieli spędzić z nią noc, w nagrodę otrzymamy stalowy miecz a w epilogu zobaczymy jak Foltest obiecuje Radowidowi rękę księżniczki i dziękuje wiedźminowi za pomoc z klątwą. Jeśli jednak zdecydujemy się zabić strzygę w epilogu zobaczymy kłótnię króla Foltesta z Radowidem oraz król poprosi aby nigdy nie wypowiadać przy nim imienia księżniczki.
GWINT
Adda w gwincie pełni rolę dowódcy królestw północy i została dodana do gry w chwili gdy Gwint przeszedł z zamkniętej do otwartej bety. Jej aktualna umiejętność polega na zadaniu dowolnej jednostce 8 punktów obrażeń, jako że jeszcze nie ukształtowało się jeszcze wiele talii w grze to ciężko jest określić czy kartę warto tworzyć. Koszt stworzenia Addy wynosi tak jak i innych kart dowódców 800 skrawków.
4.4 (głosów: 5)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
2

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
6

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
7

CSGO Prime (B2P) Co dropi z jakich skrzynek? CS:GO (II Część)

Poradnik _SkyLone
8

Karty w Clash Royale - Zap

Poradnik TheMaślak
9

My Free Zoo Twój własny świat zwierząt

Poradnik Bananek2014
10

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
Discord