Jak to działa
H1Z1: King of the Kill (B2P)
5.0 1 1746 0
18.12.2017

Recenzja dotycząca gry H1Z1

Gra H1Z1 to jedna z lepszych gier typu survival. Na początku 160 osób spada spadochronami na ogromną mapę w celu znalezienia przedmiotów niezbędnych do walki, np. broń, hełm, kamizelka kuloodporna, granaty, apteczki i kilka innych rzeczy. Celem tej gry jest zabicie innych graczy i przetrwanie. Przez całą grę goni nas toksyczny gaz, dzięki któremu obszar walki na mapie zmniejsza się. Każdy może wygrać na swój sposób - jedni wolą się chować i czekać aż reszta graczy się pozabija, a drudzy wolą biec jak najszybciej tam gdzie się dzieje akcja. W tej grze trzeba starać się także myśleć czy użyć strzelby na blisko czy może wystrzelić ciągły ogień w przeciwnika za karabinu? Przeciwnik chowa się za drzewem, rzucić w niego granatem odłamkowym czy może granatem zapalającym i potem dobić go z karabinu? Decyzja należy do was!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Bardzo dużo osób uważa że gra PUBG jest o wiele lepsza od H1Z1, według mnie jest lepsza tylko pod jednym względem - strzelania. Strzelanie w grze PUBG jest o wiele łatwiejsze. Aby nauczyć się strzelać w H1Z1 potrzeba naprawdę bardzo dużo godzin treningu i praktyki. Gdy już nabierzecie doświadczenia będziecie chcieli jak najszybciej zabić przeciwnika, co na pewno będzie bardzo satysfakcjonujące. Nowi gracze mogą powiedzieć, że to nie sprawiedliwe jeśli przez 15 minut zbierało się przedmioty po całej mapie ma się już dużo amunicji, hełmów, kamizelkę i medykamenty a tu nagle podjeżdża do was przeciwnik, wyskakuje z samochodu i zabija was na dwa strzały w głowę. Niestety chyba każdy początkujący gracz przeżył taką sytuację na własnej skórze. Nie zrażajcie się do tej gry jeśli wam nie wychodzi. Pamiętajcie "Nauka czyni mistrza".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto wspomnieć także o rangach, które poniekąd odzwierciedlają nasze umiejętności. Dodatkowymi aspektami tej gry są różnorodne eventy i misje. Te pierwsze są dla graczy, którzy chcą spróbować czegoś nowego, ponadto biorąc udział w eventach mamy szansę na zdobycie unikatowych skórek. Misje to bardzo ciekawy dodatek, który urozmaica grę. Osobą, które lubią tego typu dodatki na pewno się to spodoba. Dużo osób narzeka na bugi w tej grze lecz według mnie nie mają one dużego wpływu na rozgrywkę. Mimo dużej ilości błędów studio Daybreak pracuję nad poprawą tej gry. Kiedy robię tą recenzje 18.12.2017r. gra aktualnie jest na darmowym tygodniu, a jeśli ktoś zdecyduje się ją kupić to kosztuje ona tyko 17.99zł. Według mnie to bardzo dobra cena. Bardzo polecam tę grę każdemu kto zastanawia się nad jej kupnem. Gra H1Z1 oferuje dużą ilość wrażeń i emocji.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aps!k

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Moje spotkanie po latach z Metin 2.

Recenzja Kruciak
2

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
3

Movie star planet hack tool. Czy coś takiego istnieje.

Poradnik Cesere
4

League of Legends Samira - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

League of Legends Wukong - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Zostać inwestorem budowlańcem czyli świeży symulator inwestora nieruchomości

Recenzja impuls54
7

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
8

ARK: Survival Evolved (B2P) Moja Szczera opinia o Ark Survival Evolved

Recenzja ZbieramBananki9
9

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
10

War Thunder Recenzja gry War Thunder - Przeżyj emocjonujące bitwy na całym świecie

Recenzja DzikiWedkarz
Chat