Jak to działa

Halloween Arkanoid 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Halloween Arkanoid 2

Lubisz gry zręcznościowe w klimacie retro? Arkanoid jest jedną z najlepszych „zręcznościówek”, która już dawno podbiła serca wielbicieli rozgrywek tego typu! Słynny Arkanoid powrócił na komputery PC w wersji halloweenowej, która z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom klimatów grozy. Gra pozwala na naprawdę długie godziny emocjonującej zabawy w trakcie 150 unikalnych poziomów i za pośrednictwem wielu epickich funkcji. Każde 15 poziomów kończy się na specjalnej planszy, w której pojawiają się różne bossy. Wszyscy posiadają specjalne umiejętności i występują jako postaci, które najbardziej kojarzą się z mrocznym świętem Halloween – będziesz musiał zatem walczyć m.in. z nietoperzem, duchem, czarownicą czy zombie.

Do usunięcia większych klocków należy odszukać specjalne bonusy, ukryte na każdym poziomie. Od każdego zniszczonego klocka dostaniesz z kolei „dopalacze”, które pozwolą wyczyścić poziom do zera! Korzystaj z niesamowitych ulepszeń, jak wybuchające piłki, lasery, piłki-giganty czy ochronne tarcze. W trakcie gry będziesz też miał okazję odkrycia intrygujących lokalizacji, z których każda zawiera aż 3 niesamowite tła – tajemnicze groby, mroczne zamki, opuszczone gospodarstwa czy… sabat czarownic! Wspaniała grafika pozwoli na pełną radość z magicznego i tajemniczego nastroju w klimacie Halloween.

Lubisz powiew grozy i dobrą zabawę? Już teraz zagraj w tę wciągającą grę zręcznościową, zdobywaj kolejne level, walcz z epickimi bossami i odkrywaj niesamowite miejsca w Halloween Arkanoid 2!

pełny opis gry
Screeny
Halloween Arkanoid 2 screenshot1 Halloween Arkanoid 2 screenshot2 Halloween Arkanoid 2 screenshot3 Halloween Arkanoid 2 screenshot4 Halloween Arkanoid 2 screenshot5 Halloween Arkanoid 2 screenshot6 Halloween Arkanoid 2 screenshot7 Halloween Arkanoid 2 screenshot8 Halloween Arkanoid 2 screenshot9 Halloween Arkanoid 2 screenshot10
Video

Halloween Arkanoid 2 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat