Jak to działa

Harvestopia

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Harvestopia

Lubisz strategiczne gry przeglądarkowe? Warto będzie więc spróbować swoich sił w Harvestopia! Zostań szefem własnej farmy, zapewnij satysfakcję klientom i zbieraj monety, które pomogą Ci w przyspieszeniu procesu zbioru plonów.

Jeżeli szukasz sposobu na skuteczne zabicie czasu, w Harvestopia będziesz mógł doświadczyć życia codziennego w gospodarstwie wiejskim. Na farmie produkować będziesz dżem, chleb lub masło i wiele innych pyszności. Czeka Cię tu sporo indywidualnych zadań, a także walki w gildiach i wspólne rozwiązywanie licznych misji. Harvestopia zapewni Ci ponad 300 wyzwań, które różnią się od siebie i pozwalają na znakomitą zabawę. Bez końca zatracisz się w wyszukanych detalach, niesamowitej i sielskiej atmosferze, a także klimacie gry. Oprócz produkcji wiejskich pyszności, będziesz mógł także zaopiekować się farmą i uprawiać na niej różne rodzaje warzyw i owoców, a także troszczyć się o swoje zwierzęta, potrzebne do produkcji przetworów. Na ziemi będziesz mieć wystarczająco dużo pól, szklarni i plantacji, które pozwolą rozwinąć Twoją farmę. Nie zapominaj również o odwiedzających farmę klientach – to właśnie oni bowiem będą zapewniać Ci przepływ pieniędzy! Sprzedawaj swoje produkty i zatroszcz się o potrzeby klientów, by rozwijać się w grze.

Marzyłeś od zawsze o tym, by być farmerem? A może chcesz sprawić swoje umiejętności strategiczne i zarządzaniem zasobami oraz gotówką? Odpal więc strategiczną grę Harvestopia i zobacz, jak ciekawe może być życie człowieka na wsi – już dziś, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Harvestopia screenshot1 Harvestopia screenshot2 Harvestopia screenshot3 Harvestopia screenshot4 Harvestopia screenshot5 Harvestopia screenshot6 Harvestopia screenshot7 Harvestopia screenshot8 Harvestopia screenshot9 Harvestopia screenshot10
Video

Harvestopia wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat