Jak to działa

HaxBall

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis HaxBall

Lubisz gry sportowe online, które związane są z… piłką nożną? A może kochasz rywalizację i chciałbyś spróbować swoich sportowych sił razem ze swoimi przyjaciółmi? Koniecznie odpal więc grę HaxBall! To fantastyczna rozgrywka, obracająca się wyłącznie wokół tematyki piłki nożnej! Chcesz zostać Mistrzem rozgrywki HaxBall? W tej grze wszystkie chwyty są… dozwolone!
HaxBall to ekscytująca gra online w piłkę nożną, w której musisz rywalizować z innymi graczami, aby zdobyć jak najwięcej goli. Możesz dołączyć do drużyny czerwonej lub niebieskiej, aby następnie walczyć (liczbą do 20 graczy) w intensywnej i chaotycznej bitwie! HaxBall to gra, która na pewno wciągnie Cię bez reszty na wiele godzin szalonej, sportowej rywalizacji. Wystarczy współpracować ze swoimi kolegami z drużyny, aby kontrolować piłkę na boisku i starać się wspólnymi siłami zdobyć jak najwięcej bramek! Kontroluj więc piłkę, zdobywaj punkty i dołącz do gry HaxBall. Mechanika gry tylko na początku wydaje się nieco skomplikowana – z każdą kolejną grą pójdzie Ci już coraz to łatwiej! Kto wie, może akurat Ty ze swoją drużyną staniecie się… Mistrzami rozgrywki?
Nudzisz się w drodze do pracy? A może przerwa w szkole dłuży Ci się zbyt mocno? My wiemy, jaki jest dobry sposób na wykorzystanie wolnego czasu! Włącz HaxBall i daj się ponieść emocjom na boisku! Jeżeli pragniesz zostać legendarnym graczem Haxball i poprowadzić swoją drużynę piłki nożnej do wymarzonego zwycięstwa, warto będzie odpalić grę HaxBall już dziś – na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
HaxBall screenshot1 HaxBall screenshot2 HaxBall screenshot3 HaxBall screenshot4
Video

HaxBall wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat