Heavy Metal Machines
5.0 1 1907 0
05.12.2017

Heavy Metal Machines - czym jest ta gra?

Heavy Metal Machines jest to gra polegająca na zdobyciu kuli, którą następnie musimy wrzucić do bramki przeciwnika. Wydaje się to proste, lecz gdy mamy już kule zostaje wyznaczona kręta trasa, którą musimy pokonać. Nie jest to wcale takie proste. NIe jesteśmy w stanie nabrać na niej dużej prędkości, przez co inni gracze są w stanie szybko nas zabić i przejąć kulę, a po bokach znajduje się lawa przez którą również tracimy życie. Mapa jest duża, więc rozgrywka toczy się bardzo długo i nie ma ograniczeń czasowych co jest dużym utrudnieniem jeśli chcemy szybko zdobyć sławę, ponieważ jest to bardzo czasochłonne. Wyjście z meczu wiąże się z banem na kolejne mecze (są one na 10 - 20 minut) i nie otrzymamy wtedy żadnej nagrody. Mecz kończy się dopiero wtedy, gdy któraś z drużyn wbije drużynie przeciwnej 3 gole.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wyboru mamy trzy tryby. Pierwszy z nich jest trybem podstawowym - oferuje grę z losowymi graczami, jest brak konsekwencji jeśli wyjdziemy z gry. Kolejnym trybem jest tryb turniejowy. Podobnie jak w Cs go, nabijamy tutaj swoje rangi oraz ponosimy konsekwencje za wyjście z gry. Ostatnim trybem jest tryb własnej rozgrywki. Możemy w nim zapraszać swoich przyjaciół, lub znanych nam dostępnych graczy z gry a następnie razem z nimi rywalizować. W tym trybie najszybciej możemy grać, ponieważ gra nie jest jeszcze tak znana i posiada bardzo mało użytkowników, przez co gra w inne tryby jest utrudniona - musimy czekać na innych graczy nawet do kilku minut. Ja sam musiałem kiedyś czekać 20 min na rozgrywkę, a przewidywany czas wynosił aż 30 minut. Jednak po tak oczekiwanym czekaniu mecz się odbył.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Cała rozgrywka polega na wepchaniu bomby do bramki przeciwnika. Od początku jest wyścig do bomby, a następnie ten kto ją przechwyci musi dojechać z nią do bramki drużyny przeciwnej. Nasi sojusznicy powinny zrobić wszystko aby nam się to udało, likwidować wrogów oraz popychać nasz pojazd nadając mu prędkości. Cała rozgrywka nie jest szczegółowo urozmaicona. Na szczęście, aby gra się szybko nie znudziła do dyspozycji mamy wiele aut, które charakteryzują się poszczególnymi rzeczami. Auta najsilniejsze, najlepiej zdadzą się do likwidacji wrogów, jednak ich prędkość nie pozwoli na to, aby zdobyć bombę. Są również auta o słabej sile ognia, lecz z dopalaczami dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej dojechać do bramki przeciwnika. Następym typem aut jest takie, które posiada średnią prędkość, małą siłę ognia, natomiast dużą odporność przed obrażeniami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi