Jak to działa
0.0 0 506 0
18.08.2017

Hero of the Kingdom I - recenzja

Hero of the Kingdom I - Casualowa gra przygodowa z elementami RPG. Gra jest typu "click i robisz co chcesz". Nie używamy w tej grze klawiatury, lecz tylko myszki. Dobrze wracając do gry. W grze wcielamy się syna farmera który został porwany przez bandytów gdy podróżował do miasta, aby sprzedać plony. Zostawił syna w domu aby pilnował farmy lecz w nocy gospodarstwo napadli bandyci którzy doszczętnie je zniszczyli , zgrabili wszystko co znaleźli i uciekli. Lecz nasz bohatera nie poddaje się i wyrusza w trop za zbójcami i ojcem który jest wszystkim dla niego. W grze znajdziemy bardzo dużą ilość npc. które oferują nam przeróżne misje do wykonania w zamian za złoto lub towary ( ryby, zboże, jabłka itp.) Na tle graficznym znajdziemy również wiele znajdzieg, które tylko czekają aby jest zebrać i sprzedać pierwszemu kupcowi napotkanemu po drodze.
Pewnie spytacie się, a jaka jest tam waluta? , możemy cały czas robić misję czy jest tam jakaś energia, która ogranicza nam ilość wykonywanych zadań. Już wam tłumacze. W grze do każdej misji potrzebna jest energia która jest przedstawiona w postaci serduszek. Przykładowo zadania polegające na wyłowieniu ryb każę nam posiadać wędkę którą możemy zdobyć lub kupić u kupca, przynęty, oraz 2 serduszek. Aby regenerować serduszka musi położyć się spać albo w gospodzie, w lesie, w gospodarstwie lecz tu pojawia się mały problem. Przykładowo noc w gospodzie kosztuje 20 złota lecz dzięki czemu otrzymujemy 20 serduszek co zazwyczaj starcza na kilka zadań. Czasami serduszka możemy zdobyć w misjach lecz jest ich mało i bardzo często pojawią się tylko w samouczku. Przejdźmy teraz do strefy opisu samej gry.
Gra wyposażona jest w ładną grafikę która przyciąga bardzo dużo ilość graczy. Owszem gra jest z 2012 lecz potrafi wzruszyć wiele osób i zagłębić je w bardzo ciekawą fabułę która odgrywa tutaj największą rolę. Gra została oceniona przez serwis GryOnline 7,6/10 z czym się osobiście nie zgadzam lecz jest to moja opinia:)
Gra posiada swoją kontynuację w części drugiej pt: ,, Hero of the Kingdom II'' która posiada jeszcze lepszą fabułę oraz grafikę którą opisze w następnej części mojej recenzji. Gra kosztuje około 20 złotych na steam lecz na serwisie g2a.com kosztuję ona 7zł a na allegro 5 zł. Jeżeli skorzystamy z g2a.com możemy zapłacić za pomocą PSC np. z naszego serwisu już za 2500 bananków :). Podsumowując, uważam, że gra jest warta tych paru groszy ponieważ potrafi wzruszyć, posiada bardzo dobrą fabułę i grafikę. Pozdrawiam i dzięki że przeczytałeś :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
9

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
10

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
Chat