Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0 0 141 0
21.09.2017

Dla tych doświadczonych i tych mniej.

Hero Zero to jedna z bardziej popularnych gier przeglądarkowych z jakich mamy przyjemność regularnie korzystać. Nie będę się rozpisywał, gdyż większość z Was i tak ma już o niej własne zdanie. Krótko i zwięźle wyrażę swoją opinię. Grafika na poziomie podstawowym, wiele możliwości, pozwalających na pełne zafascynowanie grą. Do płynności nie mam zarzutów, ale jest ona w dużej mierze zależna od sprzętu i internetu z którego korzystamy.

-----

Hero Zero is one of the more popular browser games we have the pleasure of regularly using. I will not write because most of you already have a word about it. Briefly and succinctly, I express my opinion. Graphics at the basic level, many possibilities that allow full fascination with the game. For liquidity I have no allegations, but it is largely dependent on the equipment and the internet we use.

Tłumaczenie podałem dla osób które nie są z Polski a artykuł jest bardzo ciekawy :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 420 Graj
Jeżeli miałbym uczepić się jakiś błędów to zacząłbym od usunięcia 'Turnieju Tygodniowego Honoru' co niemile mnie zaskoczyło. Mógłbym również zwrócić większą uwagę na ceny 'oponek', które są po prostu powalające i naciągają dzieci jak i samych rodziców na niemałe koszta. Ale to nie sprawia ogromnych problemów, ponieważ z gry można korzystać w sposób tradycyjny - nie wydając oszczędności.

-----

If I had to pin down some bugs, I'd start by removing the 'Honor Week Tournament', which surprised me a bit. I could also pay more attention to the price of 'tires', which are simply knocked down and stretched to children and parents alike at great cost. But that does not pose huge problems, because the game can be used in a traditional way - without spending a penny.

Tłumaczenie podałem dla osób które nie są z Polski, a artykuł jest bardzo ciekawy :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 440 Graj
Do największych zalet zaliczę oczywiście częste aktualizacje 'utrzymujące grę przy życiu' i również możliwość gry na serwerach zgodnych z naszym pochodzeniem. Mogę pochwalić również support, który jak najlepiej stara się ułatwiać spędzanie wolnego czasu użytkownikom. Sam mogę polecić grę i nie widzę żadnych przeciwwskazań by rozpocząć zabawę w świecie Hero Zero!

-----

Of course, the most important benefits include regular 'live games' updates and also the ability to play on servers that match our origin. I can also praise the support that best tries to make it easier for people to spend their free time. I can recommend the game myself and I do not see any contraindications to start playing in the Hero Zero world!

Tłumaczenie podałem dla osób które nie są z Polski, a artykuł jest bardzo ciekawy :)
Dla tych doświadczonych i tych mniej. 0.0 0
0 0
Art napisany przez dooX

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
2

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

CSGO (B2P) VAC BANNED - Kontrowersyjna recenzja

Recenzja toya_xd
5

Roblox Wszystko o robloxie.

Recenzja kacperleague9
6

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
7

Forge of Empires Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
8

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
9

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
10

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK