Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 4 1382 0
18.06.2017

Recenzja Gry Paladins

Cześć dzisiaj chce wam przedstawić recenzję gry Paladins. Mam w tej grze spore doświadczenie o czym świadczą 114 godzin gry na steam. Porozmawiajmy o samej grze, jest to gra fantastyczna w której dwie drużyny (po pięć osób w każdej) rywalizują ze sobą. W grze mamy do wyboru kilka trybów ale najpopularniejszym z nich jest oblężenie. Polega to zdobyciu środka mapy i dopchaniu ładunku pod bazę przeciwnika. Wygrywa drużyna która zdobędzie cztery punkty. Punkty otrzymuje się gdy: zdobędzie się środek mapy, po udanym dopchnięciu ładunku, po udanej obronie. Gra posiada też system rankingowy który narazie nie jest zbyt dopracowany. Niektórzy mówią że gra Overwatch wzorowała się na Paladins lub na odwrót. Prawda jest taka że żadna gra od nikogo nie kopiowała i koniec w temacie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najpierw zajmijmy się zaletami bo tych jest bardzo dużo ale ja wymienię tylko najważniejsze z nich. Paladins jest oparte na zasadzie Free to play więc zagrać mogą naprawdę wszyscy. Mimo że dra jest garmowa zaskakuje fantastyczną grafiką i dobrą optymalizacją, a wymagania sprzętowe nie są wygórowane. Przejdzmy do rozgrywki mimo braku fabuły gra się bardzo przyjemnie. W trakcje meczu ciężko się nawet podrapać po nosie ponieważ cały czas coś się dzieje. Mamy do wyboru naprawdę dużo fantastycznych postaci i wciąż są wprowadzane nowe. Możemy komunikować się z naszą drużyną wiadomościami pisanymi oraz niedawno wprowadzoną komunikacją głosową. W Paladins występują cztery klasy postaci: Obrońca, Skrzydłowy, Obrażenia, Wsparcie. Każda postać ma swoje indywidualne zdolności. W grze można kupować skiny do postaci co jeszcze bardziej upiększa rozgrywkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mimo tak wielkiej ilości zalet jest też duża ilość wad. Największą albo raczej najbardziej widoczną jest tłumaczenie Paladins na język Polski. Normalnie oczy bolą jak widzę te nazwy umiejętności i ich opis przetłumaczone najprawdopodobniej w tłumaczu Google. Jednak spokojnie jeżeli ktoś nie zna angielskiego to da sobie radę na tym beznadziejnym tłumaczeniu. Niestety jest jeszcze większy problem którym są niezbalansowane postacie. Naszczęście nad tym problemem twórcy gry cały czas pracują i chwała im za to. Paladins posiada wiele małych błędów które niektórzy gracze wykorzystują na korzyść swojej drużyny. Free to play ma jednak swoje wady ponieważ w grze częściej spoktamy troli i cheaters. Zdarza się że twórcy mają problem z serwerami i czasami serwery są niedostępne przez pare godzin. Ta recenzja to tylko MOJE zdanie na temat tej gry. Jeśli masz wątpliwości to pobierz i zagraj to nic nie kosztuje.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Kubsterr

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
4

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
5

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
6

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
7

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
9

Wolni farmerzy Wolni farmerzy - Recenzja gry

Recenzja Arines
10

Grepolis Od armii czy rozwoju

Poradnik Tybero
Chat