Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 4 1142 0
18.06.2017

Recenzja Gry Paladins

Cześć dzisiaj chce wam przedstawić recenzję gry Paladins. Mam w tej grze spore doświadczenie o czym świadczą 114 godzin gry na steam. Porozmawiajmy o samej grze, jest to gra fantastyczna w której dwie drużyny (po pięć osób w każdej) rywalizują ze sobą. W grze mamy do wyboru kilka trybów ale najpopularniejszym z nich jest oblężenie. Polega to zdobyciu środka mapy i dopchaniu ładunku pod bazę przeciwnika. Wygrywa drużyna która zdobędzie cztery punkty. Punkty otrzymuje się gdy: zdobędzie się środek mapy, po udanym dopchnięciu ładunku, po udanej obronie. Gra posiada też system rankingowy który narazie nie jest zbyt dopracowany. Niektórzy mówią że gra Overwatch wzorowała się na Paladins lub na odwrót. Prawda jest taka że żadna gra od nikogo nie kopiowała i koniec w temacie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najpierw zajmijmy się zaletami bo tych jest bardzo dużo ale ja wymienię tylko najważniejsze z nich. Paladins jest oparte na zasadzie Free to play więc zagrać mogą naprawdę wszyscy. Mimo że dra jest garmowa zaskakuje fantastyczną grafiką i dobrą optymalizacją, a wymagania sprzętowe nie są wygórowane. Przejdzmy do rozgrywki mimo braku fabuły gra się bardzo przyjemnie. W trakcje meczu ciężko się nawet podrapać po nosie ponieważ cały czas coś się dzieje. Mamy do wyboru naprawdę dużo fantastycznych postaci i wciąż są wprowadzane nowe. Możemy komunikować się z naszą drużyną wiadomościami pisanymi oraz niedawno wprowadzoną komunikacją głosową. W Paladins występują cztery klasy postaci: Obrońca, Skrzydłowy, Obrażenia, Wsparcie. Każda postać ma swoje indywidualne zdolności. W grze można kupować skiny do postaci co jeszcze bardziej upiększa rozgrywkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mimo tak wielkiej ilości zalet jest też duża ilość wad. Największą albo raczej najbardziej widoczną jest tłumaczenie Paladins na język Polski. Normalnie oczy bolą jak widzę te nazwy umiejętności i ich opis przetłumaczone najprawdopodobniej w tłumaczu Google. Jednak spokojnie jeżeli ktoś nie zna angielskiego to da sobie radę na tym beznadziejnym tłumaczeniu. Niestety jest jeszcze większy problem którym są niezbalansowane postacie. Naszczęście nad tym problemem twórcy gry cały czas pracują i chwała im za to. Paladins posiada wiele małych błędów które niektórzy gracze wykorzystują na korzyść swojej drużyny. Free to play ma jednak swoje wady ponieważ w grze częściej spoktamy troli i cheaters. Zdarza się że twórcy mają problem z serwerami i czasami serwery są niedostępne przez pare godzin. Ta recenzja to tylko MOJE zdanie na temat tej gry. Jeśli masz wątpliwości to pobierz i zagraj to nic nie kosztuje.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Kubsterr

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
2

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
3

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
4

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
5

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
6

Recenzja gry Pet Party

Recenzja Kacper12361838
7

Ciekawy klon StarCrafta. Recenzja Grey Goo

Recenzja Tybero
8

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
9

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
10

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
Chat