Jak to działa
Przejdź do gry Dark Orbit
Dark Orbit
5.0 2 7534 0
21.12.2017

Poradnik dla nowych graczy

Najpierw najlepiej wylicytować za kredyty lenovo i robić misję na pierwszej gali, czyli mapach x-1 x-2 x-3 x-4. W między czasie rozbudowujemy skylab, wysyłamy promerium i sprzedajemy (warto wylicytować dodatek który powiększa nam ładownie 2 krotnie). Dużo osób zbiera uridium botami których z resztą jest pełno w internecie ale ja osobiście nie polecam korzystać z nieuczciwych programów. W tym czasie zdążymy nazbierać dosyć sporo kredytów więc można wylicytować goliatha najlepiej z designem od razu kupić 7 flaxów i pierwszego irka za uridium. Lecimy wtedy na x-7 i bijemy kryśki a kredyty które nazbieramy wydajemy na licytację kolejnych irków. Nigdy nie kupujcie peta za uridium, nie dość, że z montowni dużo bardziej się opłaca to jeszcze pet dla początkujących graczy praktycznie nic nie daje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Posiadając już full irki możemy zacząć licytować lf3 i bo2. Wtedy robimy oczywiście nadal misje a uridium możemy zacząć wydawać na zielone klucze do skrzyń. NIe dość, że mogą nam wypaść ze skrzynek części do montowni (zbieramy części na statek za 250.000 uridium) jak i lf3, lf4 i generatory napędu i osłony. Za zdobyte uridium kupujemy cdd i wymieniamy je na pp, żeby rozwinąć nasze konto. Na początku pp dajemy w obronę a potem w atak. Nie bawcie się w pvp sami na tym etapie bo mimo że npc łatwo już ubijacie to jednak lata dużo lepszych graczy z którymi nie macie szans. Bardzo ważne jest też robienie wrót które można stworzyć w galaxy gates poprzez wymienianie energii. Energię można zdobywać wymieniając palladium, zbierając skrzynki bonusowe, z zielonych skrzynek lub po prostu kupując za prawdziwe pieniądze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto robić różne eventy, ponieważ często wpada trochę urki i fajne nagrody. Przy eventach również są zazwyczaj różnego rodzaju misje ze sporą nagrodą. Jeżeli chcecie wbić szybko lvl, rangę polecam x-3 lub x-4, bocić lenovem, bić wszystko poza devami i sibami, najlepiej jak będziecie mieć kupione premium.
Bijcie alieny rakietami za 5 uridium, fakt wasze zbiory uridium prawie nie będą widoczne, jednak da wam to sporo więcej rangi, gdyż na lenovie ten dmg jeszcze *2 :)
Dodatkowo pamiętajcie żeby gdy macie możliwość non stop wyslyłać seprom lub złoto z bazy ( za uridium można nawet, gdy mamy. ) i podkecać rakiety.
Strzelanie tymi za uri bez podkrętek jest nieopłacalne, bo tak daje nam to ogromny wzrost liczby ubitych alienów.
Kolejna rzecz, ulepszenia w profilu, również dają dość dużo, ulepszcie sobie Rakietologie oraz Tajniki Polowania, da to sporo dmg w połaczeniu z bonusami lenova.
Do tego za kredyty starajcie się licytować boostery na exp i poważanie, całkiem fajne bonusy, a ich ceny zwykle na handlu nie są wysokie.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Pizcat

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Recenzja gry World of Warcraft

Recenzja evengace
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Plemiona Plemiona - jak stworzyć imperium, o którym nikt nie zapomni?

Recenzja toya_xd
5

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
6

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
7

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja damskiego pakietu sylwestrowego 2021

Recenzja Sylwiszel
9

Fortnite Fortnite szczegółowy poradnik

Poradnik Zlatko
10

League of Legends Ocena bohatera - Zyra

Recenzja NibyFajna
Chat