Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1897 0
27.11.2017

Hero Zero - sposób na wchodzenie do wyższych lig, levelowanie postaci i zdobywanie honoru

Witam dziś zobaczysz jak komfortowo, szybko wylevelować swoją postać oraz wiele innych przydatnych rzeczy które powinieneś wiedzieć gdy rozpoczynasz swoją przygodę z hero zero. Przedewszystkim tuż po ukończeniu tutorialu powinieneś się skupić na zdobyciu jak najlepszego poziomu postaci. Wykonuj misję z nagrodą w postaci jak największej ilości punktów doświadczenia. Proś znajomych o baterie by pomijać misję trwające ponad 20 minut. Gdy osiągniesz już 40 lvl zajmij się zdobywaniem monet i robieniem treningów żeby posiadać porządne statystyki postaci.
Sam musisz ustalić jaki poziom statystyk ci odpowiada ale ja proponuję byś przeszedł do "następnego punktu" poradnika kiedy już będziesz mieć w każdej kategorii conajmniej 600. W trakcie starania się o punkty umiejętności nie zapomnij o równoległym walczeniu z innymi, zdobywaniu nowych poziomów itp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz wreszcie możesz przejść do następnego kroku! Jeśli czytałeś uważnie i wykonywałeś wszystko według instrukcji to powinieneś mieć teraz około 40-50 poziomu a statystyki na poziomie około 600 każda. Kolejnym ważnym aspektem gry jest ranking w którym gracze posegregowani są według honoru teraz gdy masz już wysokie statystyki zdobywanie punktów honoru w rankingu oraz punktów ligowych(walki ligowe dostępne są w zakładce na prawo od zakładki z normalnymi walkami) te drugie są również ważne ponieważ w im wyższej jesteś lidze tym lepsze nagrody możesz otrzymać co zapewnia ci szybki rozwój. Gdy będziesz mieć wystarczający poziom postaci by posiadać towarzysza to zajmij się ulepszaniem statystyk bo moim zdaniem w późniejszych fazach gry to one górują nad poziomem postaci ponieważ podczas rekrutacji liderzy drużyn bardziej przejmują się statystykami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dodatkowe informacje :

"O wspomagaczach słów kilka..."
Nieocenionym wsparciem niewątpliwie są wspomagacze misji, statystyk i pracy (oraz walk ligowych) daja naprawdę potężny boost i ich zakup szybko się zwróci, warto oszczędzać by kupować te za oponki.

Kryjówka
Wyżej wspomniany wspomagacz pracy sprawia że w bohaterskiej kryjówce czyli miejscu gdzie możesz zdobywać monety oraz także atakowac bazy innych graczy za pomocą tworzonych tam botów monety są szybciej produkowane.

Ataki
Atakowanie innych graczy nie jest tak prozaiczną rzeczą jak by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Przed atakiem warto najpierw zerknąć na profil gracza, "obczaić" jego umiejętności i porównać ze swoimi aby wiedzieć czy ma się wogóle szansę na wygraną.

Herocon
Nie będę się tutaj rozpisywał o tym temacie bo już kiedyś napisałem na ten temat artykuł który możecie znaleźć na bananapedii ale jest to dobry sposób na zdobywanie wielu fajnych rzeczy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Daniel67119

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak efektywnie zarabiać w jailbreak

Poradnik keszy
2

"Red Dead Redemption 2" - Pełna Przygoda na Dzikim Zachodzie

Recenzja BurningHawk
3

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Recenzja FENOX39
4

Star Stable Star Stable- Dlaczego warto zagrać?

Poradnik Buenosława
5

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
6

Roblox Krótko na temat Robloxa i gier

Recenzja LooLxD
7

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
8

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
9

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
10

DbD (Dead by Daylight) Recenzja

Recenzja Antonios007
Chat