Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3.0 2 578 0
30.03.2018

Jak być dobrym graczem Hero Zero

Hero Zero to jedna z lepszych gier przeglądarkowych w internecie. W tym poradniku napisze wam jak być jednym z lepszym graczy. Zacznijmy od dobierania odpowiednich misji. Najlepiej dobierać misje z największym poziomem doświadczenia. Jeśli chodzi o umiejętności polecam robić dużo treningów, a czasem też dodawać punkty za pieniądze z misji ( lepszy lvl, lepsze wynagrodzenie w misjach ). Do dyspozycji mamy dziennie 10 jednostek treningowych. Zakładam, że jesteście już w stadium, gdzie podniesienie każdej umiejętności wymaga zużycia wszystkich 10 jednostek. Dobrze też w początkowych fazach gry znaleść w miarę rozwiniętą drużynę aby wynagrodzenia były jeszcze bardziej rozmaitsze. Musimy jeszcze zwracać uwagę na pojedynki, trzeba odpowiednio dobrać sobie przeciewnika, najlepiej porównać swoje umiejętnośi z umiejętnościami przciwnika. Najlepiej żeby mieć przewagę kondycji, inteligencji i Intuicji. Napisze jeszcze, że ta gra została stworzona w kwietniu 2012 roku. To już koniec mojego poradnika, mam nadzieje że ten sposób pozwoli wam być dobrym graczem hero zero.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Informacja z dnia 20.03.2018 r. :
Mam 5 poziom. parę minut temu założyłem konto moje statystyki prezentują się nie najgorzej. Obecnie nie jestem w żadnej drużynie. Można zapraszać. Jestem na PL 20 mój nick podany wyżej na zdjęciu. Od początku ulepszam tylko kondycję, inteligencję oraz intuicję. w siłę nigdy nie zainwestuje bo to tylko pieniądze w błoto. Niektórzy gracze robią tak, że zamiast inteligencji właśnie ulepszają siłę, ale ja się trzymam starego dobrego sposobu : Kondycja, inteligencja, intuicja, dobre przedmioty, dobra drużyna, wszystkie treningi, i wspomagacze 25%. Następny punkt będę uzupełniał za 10 dni aby pokazać wam postęp jaki osiągnąłem w tym krótkim czasie. Oczywiście to będzie ostatnia recenzja z hero zero :( ale można obserwować mój profil, mam nadzieję że to nie będzie ostatnia moja recenzja na tej stronie :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Informacje z dnia 30.03.2018 r. :
Mam 30 poziom. Gram w tę grę od 10 dni z krótkimi przerwami. Można mnie znaleść na PL 20. Mam swoją drużynę. Szukam graczy na moim poziomie którzy chcieli by dołączyć do mojego teamu, ponieważ nie zamierzam na tym PL zmieniać już swojej drużyny. Moje statystyki znacznie się polepszyły od ostatniej informacji. Bardzo dobrze radzę sobie z bohaterami posiadającymi wyższy poziom ode mnie. Ogólnie to moja drużyna jest słabo rozwinięta bo na obecną chwilę jestem w niej sam, także nie spodziewać się cudów na sam początek ale bardzo liczę na podania, sam nie ogarnę tego wszystkiego. Jeszcze raz bardzo wszystkich zapraszam i pozdrawiam bo to jest już koniec tej recenzji, ponieważ nie ma już punktów, w których mógłbym wam opisać dalsze przygody na tym koncie. Dziękuję !
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez SirAdi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
7

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
8

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
9

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat