Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1603 0
17.10.2017

Jak dbać o atrybuty w Hero Zero?

Jeżeli długo w grasz w tą grę, z pewnością zastanawiałeś się, jak najlepiej rozporządzać naszymi umiejętnościami. Ja mam w grze 120 level, więc myślę, że mam dosyć duże doświadczenie w tej grze. Otóż w grze istnieją 4 cechy ważne dla poziomu naszego bohatera. W tym artykule opowiem ci, które są ważne, a które ważniejsze.

1. Po pierwsze i najważniejsze - każda cecha bohatera, czyli kondycja, siła, inteligencja i intuicja są równe. Mniej więcej powinny one być na podobnym poziomie. Jeżeli przeciwnik ma przynajmniej jedną cechę o wiele wyższą od tej samej u ciebie, szanse twoje zmaleją, gdyż już ma przewagę w danej umiejętności. Każdą cechę powinieneś więc równo traktować.

2. O jakiej porze powinienem odświeżać towar w sklepie z przedmiotami? Otóż jakość, czyli wartości atrybutów zależy oczywiście od naszego poziomu bohatera, więc jeżeli na przykład o godzinie 15.00 odświeżyłeś towar w tzw. lumpeksie, to musisz teraz robić jak najwięcej misji, aby zdobyć nowe poziomy. Następnego dnia zdobądź jeszcze punkty doświadczenia, a po zdobytych nowych poziomach, możesz odświeżyć towar przystosowany do twojego level'u. Dobrze by było, gdyby odświeżanie następowało o tych samych porach codziennie.

Kontynuacja pod zdjęciem...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Rób dużo treningów. Ta czynność jest przez wielu graczy ignorowana ze względu na jej długi czas oczekiwania, jednak powinniśmy przynajmniej wykonać dwa pełne treningi, a codzienne ich wykonywanie skutkuje zebranie się niezłej sumy w miesiącu. Nie warto dokupywać jeszcze energię na misje. Warto poświęcić czas również na trening.

4. Pojedynkuj z innymi graczami. Tu nie chodzi tylko honor i punkty ligowe, lecz walcząc uczysz się na błędach - wiesz wtedy jak lepiej rozporządzić swoimi atrybutami. Po wygranej walce zyskujesz monety, honor, czasami wpadnie nowy przedmiot, a nawet szansa jest, że zyskasz jedną oponkę do wykorzystania.

5. Ulepszaj swoją kryjówkę. Robiąc różne rzeczy w Hero Zero musisz zawsze pamiętać o ulepszaniu centrali kryjówki, laboratorium nieskończonej wiedzy, pozycji obronnej, fabryki atak-o-botów, centrum spekulacyjnego, generatorowni oraz bardzo ważnego warsztatu. Aby móc to wszystko ulepszać, rozbudywuj kopalnie zeronitu oraz fabrykę superkleju.

Kontynuacja pod zdjęciem...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Zawsze miej odłożone trochę pieniędzy i oponek na wszelki wypadek. Zawsze się może zdarzyć taka sytuacja, że nieoczekiwanie musimy wydać nasze trudno zarobione pieniądze na przykład w lumpeksie (sklepie z przedmiotami) pojawi się towarzysz kosztujący nie mało lub specjalne pudełko warte 10 oponek. Chcąc bardzo kupić nasz wymarzony przedmiot, ale nie mając tyle monet lub innej walucie, musimy poczekać z odświeżeniem towaru, co w drugim punkcie opowiedziałem.

7. Pozostałe rzeczy to: bądź członkiem dobrze rozwiniętej drużyny, staraj się systematycznie uczestniczyć w walkach z łotrami, misjach specjalnych, walkach drużynowych i z bandami, wykonuj zadania z listy, kupuj punkty umiejętności. W miarę możliwości kupuj oponki lub wymieniaj na nie ze strony Bananki.pl.

Mam nadzieję, że wszystkie najważniejsze rzeczy wymieniłem i niczego nie zapomniałem. Jeżeli spodobał ci się mój artykuł, możesz polubić, żeby mnie jakoś wesprzeć i dać znać.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Venus140

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paragon - opis gry i recenzja

Recenzja Juzefaaaaaa
2

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
3

Roblox Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Recenzja Charliethebug
4

Minecraft Wszystko co musisz wiedzieć o Minecraft.

Poradnik Remperos1
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

The Forest - Czyli gra survival-horror

Recenzja Trolox13
7

League of Legends Jinx-runy, build i nie tylko!

Poradnik Lolz1232
8

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
9

Stojak na zbroje minecraft

Poradnik Duman1222
10

CSGO Prime (B2P) Szczera recenzja starego gracza CS:GO

Recenzja OberLeutnant
Chat