Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0 0 137 0
11.02.2018

Początki w grze ,,Hero Zero''

Gra ,,Hero Zero''.. Bardzo ciekawa pod wieloma względami gra.. W tym Tutorialu opiszę, jak zacząć i jak zdobywać coraz większe sukcesy w tej grze.. Zapraszam do czytania..
-
Po pierwsze - Bardzo ważne jest, aby od samego początku ,,ulepszać'' swoją postać - to znaczy aby dodawać jej coraz to więcej atrybutów ( siły, kondycji, inteligencji i intuicji ) - ulepszać te atrybuty można poprzez kupowanie przedmiotów w lumpeksie, one właśnie dodają tych punktów najwięcej - codziennie w lumpeksie można wymienić towar, niektóre z tych przedmiotów są do kupienia za oponki, natomiast to się nie opłaca, lepiej jest zostawić sobie oponki na jakieś specjalne okazje.. Wracając - oprócz kupowania przedmiotów w lumpeksie można też ulepszać te atrybuty za poziom, gdzie za każdy zdobyty poziom otrzymujemy 5-10 punktów ulepszenia.. Ostatnim sposobem na to jest po prostu kupno tych ulepszeń, gdzie każde jedno kosztuje 5 monet.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po drugie - bardzo ważne jest aby starać się wykonywać zadania które znajdują się w prawym górnym rogu, obok liczby monet.. Podpisane są one jako ,,Twoje bohaterskie czyny''.. Co prawda, bardzo dużo z nich wykonuje się bez tej wiedzy, po prostu grając.. Najlepiej jednak zaglądać tam od czasu do czasu i sprawdzać co możesz wykonać.. Bardzo ważne jest to, ponieważ wykonanie takiego zadania może przynieść za sobą wiele korzyści.. Zaczynając od korzyści materialnej, czyli monety których jest stosunkowo dużo, aż po liczne oponki, które się bardzo przydają, kończąc na doświadczeniu i przedmiotach, które zazwyczaj są dosyć potężne.. Pierwsze z tych zadań są aż banalne, wystarczy logować się codziennie przez 10 dni, bądź po prostu zajrzeć w jakąś zakładkę, lub najzwyczajniej w świecie, zdobyć dany poziom, na początku będzie to oscylować w okolicach 2, 3, 4 poziom.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po trzecie, czyli ostatnia rzecz - wykonywanie misji, staczanie pojedynków, jak i pojedynków ligowych oraz treningi.. Zaczynając od treningów - przydatne są one po to, aby rozwijać zdolności ( atrybuty ).. Wykonanie trzech powtórzeń skutkuje dodaniem 5 punktów do danego atrybutu.. Jedno powtórzenie zajmuje tylko 5 minut, więc po 15 minutach możecie dodać 5 punktów do atrybutu.. Następnie misje - misje potrzebne są do zdobywania monet, jak i doświadczenia.. Są dwa rodzaje misji - ,,Misja walki'' i ,,Misja czasowa'' - Co prawda przy Misji walki też trzeba odczekać pewien czas, ale jest to znacznie mniej czasu.. Im więcej czasu trzeba przeznaczyć na misję, tym więcej korzyści z tego jest - więcej monet i doświadczenia.. Na koniec - Pojedynki i pojedynki ligowe - służą one jedynie do zdobywania monet, oraz punktów honoru - im więcej honoru tym silniejsi przeciwnicy, co za tym idzie więcej monet..

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem ;P
Trzymaj się - Powodzenia w graniu ;P
Początki w grze ,,Hero Zero'' 0.0 0
0 0
Art napisany przez PiootreK_15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
7

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
8

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord