Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 2008 0
30.06.2017

recenzja gry przeglądarkowej ,,Hero zero"

Hero zero jest prostą, ale kultową grą przeglądarkową. Oczywiście jest bezpłatna. W grze chodzi o to aby od zera stać się ,,bohaterem". Najprościej mówiąc trzeba wbijać lvl
walczyć z innymi graczami i ulepszać swoje statystyki. Jest system rang, który pozwala grać walki turniejowe. Aby wbijać lvl trzeba wykonywać misje w jednym z miejsc na Świecie. Miejsca wraz z levelem się zmieniają. Są także drużyny do których można wstąpić. Niektóre drużyny mają większe wymagania np. trzeba mieć 45 lvl czy rangę srebro 3. Walutą w tej grze są monety i oponki. oponki można kupić za paysafecard, którego można zdobyć grając w gry na bananki.pl ;] lub kupić w sklepie. Jest też ranking cotygodniowy, w którym można zdobyć oponki. Nie dawno dodano nowy tryb kryjówki.
Bohaterska kryjówka to nowy obszar w grze, który można aktywnie i samodzielnie rozszerzać. Można w niej zbudować kilka różnych typów pokoi. Głównym pokojem Twojego bohatera jest centrala kryjówki. 
 
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Aby ulepszać swoje statystyki (lewy górny róg na obrazku po wyżej) trzeba wbijać lvl, wtedy dostaje się darmowe punkty do ulepszania statystyk, chodzić na siłownie w grze lub można je zwyczajnie kupić po przez monety. W grze istnieje także sklep w którym można kupować ubrania dla swojego bohatera, które też dodają umiejętności. Jest też coś takiego jak misje nadzwyczajne które odblokowywują się wraz z lvl. O co w nich chodzi? No a o to żeby pokonywać tzw: bossy. Za wygranie takiej walki dostajemy przedmiot i więcej punktów doświadczenia. Jeżeli wychodzisz gdzieś na długo możesz włączyć opcje pracy, wtedy za każdą godzinę pracy dostaje się monety im dłużej pracujesz tym więcej monet dostajesz. W grze istnieją wspomagacze, które można kupić za monety lub oponki. Takie wspomagacze dodają nam przez określony czas więcej umiejętności lub większe wynagrodzenie za pracę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W skrócie mówiąc jeśli chciałbyś stać się bohaterem to ta gra jest dla Ciebie wskazana. Możesz zagrać w nią na stronie bananki.pl i zgarnąć trochę bananków, które możesz wymienić na nagrody. W tą grę może grać nawet siedmiolatek, ponieważ gra jest przystosowana dla każdego i jest prostej konstrukcji. Sam gram w tą grę i mam 156 lvl i zdobyłem go w nieco ponad miesiąc. Gra ta jest dobra kiedy nam się nudzi ponieważ jest wiele opcji gry. W grze są tzw: iwenty, czyli czas, w którym można zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia lub jakieś niezwykłe przedmioty. Jeżeli potwierdzimy swój e-mail to dostaniemy dodatkowe 10 oponek, które zazwyczaj się przydają. Jeżeli zachęcimy kolegów do grania przez link referencyjny również dostaniemy oponki. Podsumuwywując gra jest bardzo bardzo bardzo fajna. Szczerze ją polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez baniakok

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Spider man znowu w akcji. Recenzujemy Marvel Spiderman

Recenzja adrianos253
2

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
3

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
4

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

CSGO Prime (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
6

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
7

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
10

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
Chat