Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1140 0
26.12.2017

Szybkie sposoby zdobywania doświadczenia i punktów złota

Witam, jeśli tu jesteś/aś to najprawdopodobniej chcesz dowiedzieć się jak najłatwiej zarobić oraz zdobyć punkty doświadczenia BEZ KUPOWANIA OPONEK. Wiedz, że nie mogłeś/aś trafić lepiej. Ten poradnik został stworzony nie tylko po to żeby zaprezentować ci najszybszą drogę do zdobycia punktów złota oraz punktów doświadczenia, ale także abyś posiadał/a własne doświadczenie, bazujące właśnie na tym poradniku. Jestem w stanie zapewnić Ci, że po tym poradniku w grze będzie szło. Sam jestem graczem, który nie miał skąd zaczerpnąć wiedzy na temat gry. Bazowałem na własnym doświadczeniu chce je wam przekazać w formie poradnika. Wszystkie obrazy które są użyte w tym poradniku pochodzą z mojego konta. Grałem wcześniej, lecz przerwałem swoją "karierę" z przyczyn szkolnych. Dawno temu grałem na świecie 10 teraz gram na 20. Zapraszam do poradnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1.Na start dostajemy oponki za potwierdzenie maila oraz za wykonanie tutoriala. Przeznaczmy je zamiast, jak robi to wiele osob na pomijanie misji, to na booster doawiadczenia ktory kosztuje 10oponek i na zmysł bohatera który kosztuje 2oponki /h.
2.Kolejny sposób to znalezienie sobie stałej drużyny z w miarę dobrze rozwiniętymi wspomagaczami misji. Taka drużyna umożliwi nam bardzo szybki rozwój oczywiście w miarę poziomu będziemy dostawać się do lepszych drużyn.
3.Ostatni nie do końca uczciwy sposób to taktyka na skoczka . Polega to na dołączaniu do drużyn z otwartym dołączaniem i po dołączeniu należy rozpocząć misję a następnie opuścić drużynę. Oczywiście jest to ryzykowne bo wiele drużyn prowadzi czarną listę. Po wpisaniu na nią jak skoczek nie będziemy mogli ponownie dołączyć do drużyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Istnieje wiele więcej sposobów na szybkie wzbogacanie się, lecz ja zdecydowałem się przedstawić wam te, które doprowadziły mnie do sukcesu, bo uważam, że odniosłem sukces. Istnieją sposoby do których wykorzystujemy zakupione oponki lecz nie każdego stać na zakup oponek w grze, lub po prostu, ktoś uważa, że zakup waluty premium w grze to non sens i woli lepiej spożytkować te pieniądze. Oczywiście twórcy umożliwiają nam zdobycie oponek w darmowy sposób np. robienie ankiet lub pobieranie gier na nasze smartfony i robienie w nich zadań, działa to podobnie jak strona
Bananki. Możemy jeszcze korzystać z kodów bonusowych, lecz jest ich niewiele i większość jest już nieaktywna. Pamiętajmy, że zbliża się nowy rok i twórcy gry udostępnią nam prawdopodobnie kod na 10 oponek, które możemy wykorzystać w jednym ze sposobów, które przedstawiłem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kijor

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
5

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
6

Star Stable Wbijanie poziomów w Star Stable

Poradnik AnnMary
7

CSGO Prime (B2P) Fnatic - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
8

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
9

Grepolis Grepolis- recenzja gry

Recenzja mia9131
10

CSGO Prime (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
Chat