Jak to działa

Heroes origin

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Heroes origin

Wybierz się na pole bitwy i poprowadź swoje armie do zwycięstwa w Heroes Origin! To darmowa gra fabularna w klimacie fantasy, oparta na rozgrywkach turowych. Rozwijaj umiejętności bojowe swojego bohatera, rekrutuj najemników aby dołączyli do Twojej misji i weź udział w epickich działaniach strategicznych! Jesteś gotowy na wielką przygodę?

Świat jest zagrożony całkowitą destrukcją. Stań więc na czele zdesperowanego narodu i pokonaj złowrogie siły swoim mieczem i tarczą! Heroes Origin oferuje wiele sposobów gry – w tym tryby próbne, najemne historie, miejskie misje i wojny między gildiami. Możesz grać w PvE lub PvP, a także zbierać w codziennych questach nagrody za swoje podboje. Zbuduj swoją bazę, rekrutuj najtwardszych żołnierzy i walcz o zwycięstwo – niech nic nie stanie Ci na przeszkodzie! Przeżyj epicką przygodę, poświęconą legendarnym wojownikom walczącym ze złem. Przywołaj pomoc od wielkich sojuszników i zasilaj ich zdobywanymi w trakcie walk, dodatkowymi umiejętnościami. Zbieraj rekrutów i „wrzucaj” ich do wyspecjalizowanych drużyn, gdzie będą mogli wykorzystać mocne i słabe strony Waszych przeciwników. Pozyskuj cenne zasoby i modyfikuj je do ulepszenia swojej fortecy. Dostępnych jest także wiele dodatkowych opcji zakupu, zapewniających materiały cenne do rozbudowy bazy. Udowodnij swoją potęgę światu, rzucając wyzwanie innym graczom na brutalny pojedynek na życie i… śmierć.

Użyj dobrej strategii i potężnych umiejętności, aby osiągnąć zwycięstwo w Heroes Origin już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Heroes origin screenshot1 Heroes origin screenshot2 Heroes origin screenshot3 Heroes origin screenshot4 Heroes origin screenshot5 Heroes origin screenshot6 Heroes origin screenshot7 Heroes origin screenshot8 Heroes origin screenshot9 Heroes origin screenshot10
Video

Heroes origin wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat