Jak to działa

HEX: Shards of Fate

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis HEX: Shards of Fate

Czym jest Hex: Shards of Fate? W skrócie to jedna z ciekawszych cyfrowych gier karcianych z ogromną kampanią fabularną PvE.

Jeśli pojedynki karciane z innymi graczami to Twój żywioł, zdecydowanie przypadną Ci do gustu turnieje, czy mecze rankingowe. Jeśli jednak jesteś typem gracza lubiącego odkrywać nowe sekrety fabuły danego uniwersum, to tutaj HEX również stanie na wysokości zadania.

Gra oferuje wszystkie popularne rodzaje rozgrywek PvP, takich jak np. „Draft” albo „Sealed”, ale ta karcianka na pewno zachwyci Cię najnowszym trybem „Sealed Evolving”, który porywa serca nowych graczy. Zmierz się w walce o honor, dobieraj się w drużyny ze swoimi przyjaciółmi, wygrywaj turnieje i sięgaj po premiowane nagrody!

W trybie PvE wcielisz się w bohatera podróżującego przez uniwersum Entrath. Odkrywając kolejne etapy linii fabularnej zdobędziesz potężny ekwipunek, który okaże się nieoceniony w osiąganiu kolejnych poziomów doświadczenia. Dołącz do paktu Ardoru i wspieraj waleczne rasy dumnych ludzi, plemiennych orków, mądrych elfów i uduchowionych kolotl. Jeśli jednak pokój i harmonia to nie Twoja bajka, zawrzyj sojusz z destrukcyjnymi krasnoludami, ogarniętymi fanatyzmem vennen, przebiegłych nekromantów lub chwalącym sobie przemoc shin’hare.

Jak większość gier karcianych, HEX daje Ci możliwość kolekcjonowania kart, wymieniania się nimi i handlowania elementami talii bez żadnych ograniczeń. Spotkasz tu graczy z całego świata i weźmiesz udział w prawdziwie międzynarodowym handlu kartami w serwerowych domach aukcyjnych.

Dołącz do HEX i poczuj urok klasycznej gry karcianej w XXI wieku!

pełny opis gry
Screeny
HEX: Shards of Fate screenshot1 HEX: Shards of Fate screenshot2 HEX: Shards of Fate screenshot3 HEX: Shards of Fate screenshot4 HEX: Shards of Fate screenshot5 HEX: Shards of Fate screenshot6 HEX: Shards of Fate screenshot7 HEX: Shards of Fate screenshot8 HEX: Shards of Fate screenshot9 HEX: Shards of Fate screenshot10
Video

HEX: Shards of Fate wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core i3-2120 CPU 3.30GHz
 • 2 GB
 • 1 GB DirectX 9.0c
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat