Jak to działa

HorseFarm

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis HorseFarm

Przed Tobą niesamowita i szalenie wciągająca zabawa w prowadzenie własnej… stadniny koni. Jeżeli zawsze marzyłeś o życiu „koniarza” i te sympatyczne zwierzęta są Twoją największą pasją, koniecznie zagraj w ten niepowtarzalny symulator stadniny, jaką jest gra Horse Farm!

Do wyboru będziesz mieć różne rasy koni, którymi należy się opiekować. Mało tego, trzeba przyjmować do stadniny… gości, którzy będą finansowali Twoje sielskie ranczo. Należy im zaoferować w tym celu całą moc atrakcji, jak chociażby przejażdżki na koniach i lekcje jeździectwa. Do Twoich obowiązków należeć będzie również pielęgnowanie swoich zwierząt, tworzenie kulinarnych rarytasów i… dekorowanie każdego skrawka stadniny! Na pewno błyskawicznie dasz się oczarować urokowi tej wciągającej rozgrywki. Możesz tu bowiem zbudować stadninę koni według własnego wyobrażenia! Wykorzystaj w tym celu kreatywne możliwości kształtowania farmy, upiększając codziennie teren swojej stadniny i sprowadzając do niej wspaniałe rasy koni – pamiętaj, żeby troszczyć się o nie tak, jak najlepiej potrafisz! Zagwarantuj swoim gościom cudowny pobyt w stadninie i razem z nimi przenieś się do tego uroczego miejsca. Kolorowa gra w nieco komiksowym stylu sprawi Ci wiele frajdy i pozwoli spędzić cudowny czas w wymarzonym „raju na ziemi”. Czego chcieć więcej, prawda?

Buduj kwatery dla gości, rozpieszczaj ich podniebienia przysmakami, dbaj o swoje zwierzęta, doglądaj stadniny każdego dnia i daj się wciągnąć w niesamowity świat Horse Farm już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
HorseFarm screenshot1 HorseFarm screenshot2 HorseFarm screenshot3 HorseFarm screenshot4 HorseFarm screenshot5 HorseFarm screenshot6 HorseFarm screenshot7 HorseFarm screenshot8 HorseFarm screenshot9 HorseFarm screenshot10
Video

HorseFarm wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat