Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 1680 0
21.10.2018

Jak szybko zdobywać Equus?

Equus jest główną walutą w naszej grze. Pozwala ona zakupić konie, pasze dla naszych wierzchowców, ekwipunek itd.Głównym sposobem na zdobycie equus jest ich zakup. Ale co zrobić ,żeby bez wydawania pieniędzy zdobyć wymarzoną ilość equus? Tutaj przedstawie wam kilka sposobów :)

1. Sprzedawanie koni.
Jak wiadomo każdy ma dostęp do sprzedaży w grze. Możemy wystawić konia na aukcje - trwa 3 dni gracze licytują konia, jest podana cena minimana lub sprzedać bezpośrednio - cena jest narzucona przez sprzedającego. Ceny koni wachają w eqqus się zazwyczaj od 2000 do 1mln equus.

2. Konie boskie.
Dzięki niektórym konią boskim dostajemy equus. Tak samo zawody dla boskich koni dają wiekszą wygraną! Jednym z takich koni jest Pixiu, z chińskiej kolekcji. Czasami, gdy się budzi, daje 20 dodatkowych equus za każde wykonane zlecenie (zadanie ,które koń dostaje codziennie do wykonania jeżeli jest w ośrodku jeździeckim może być to m.in wycięcie lasu) ukończone w okresie między uruchomieniem premii, a kolejną dzienną aktualizacją.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Kupowanie equus za kupony.
Nie ma tu dużo do opowiadania. Wystarczy posiadać kupon/y za które możemy wymienić na equus.

4. Pokrycia i zawody jeździeckie.

Pierwsza sprawa zarabianie dzięki pokrycią. Wystawiając krycie naszym ogierem (cena od 500 do 7500 equus) może ktoś z niego skorzystać. Krycia możemy wystawiać do woli. Warto pamiętać jednak ,żeby dostosować cene do potencjału genetycznego konia, jego umiejętności itd.

Zawody jeździeckie. Nasz koń może zarabiać za udział w zawodach. Im wyższe miejsce konia na zawodach tym wieksza wygrana.

5. Wygrywanie equus
Możemy je zdobyć jeśli spróbujemy swojego szczęścia np. w Wyzwaniu Tytanów czy Rogu Obfitości. Nie zawsze możemy wygrać eq. Jednak czasem się trafiają.

6. Promocje
W czasie promocji mamy możliwość wygrania eq. W aktualnej promocji jaka jest teraz, czyli "piniaty" do wygrania jest 20 000 equus. Pamiętajmy ,że nie w każdej promocji można wygrać tą walute ale do wygrania mamy dużo innych ciekawych rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Ośrodek jeździecki.
Tutaj możemy się sporo dorobić od dostawania pieniędzy za zakwaterowanie koni po tworzenia rzeczy w warsztatach. Equus dostajemy jeśli ktoś zarejestruje się w naszym ośrodku jeździeckim (stawke ustawiamy my). Kolejną rzeczą jest hodowanie krów na którym możemy dorobić się ponad 1mln eq, jednak hodowla krów trwa 30 dni kalendarzowych + aby zdobyć taką ilość trzeba hodować krowy na 6 polach o powierzchni 25a jedno. Szklarnie w których możemy zasadzić owies, pszenice itd. <--- Uprawa trwa tutaj różnie w zależności co zasadzimy i czy damy nawóz! Tworzenie rzeczy w warsztatach. Możemy stworzyć tu sporo rzeczy ,które przydadzą nam się do hodowli koni. Od rzeczy jednorazowego użytku ,czyli mieszanki i nawozy ,aż po ulepszenia czyli, poidła prysznice itd.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kludi14

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
3

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Złomiarza

Poradnik Porarzo
5

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
6

Roblox Top 5 najlepszych trybów w Roblox! #1

Video Namirt
7

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
10

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
Chat