Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 1713 0
06.03.2018

Marzysz o własnym koniu, a może stadninie ? Ta gra i ten tekst są dla Ciebie?

Howrse to gra w której wcielamy się w rolę hodowcy koni, oraz pegazów (koń ze skrzydłami) i osłów, a z okazji Bożego narodzenia 2017 na potrzeby ewenementu otrzymaliśmy również renifera. Po za tym dostępne są również ogromne ilości tak zwanych boskich koni. Do zebrania są ich całe kolekcje co zapewnia graczom zabawę na bardzo długi okres gry.
Jednym z wielu olbrzymich plusów tej gry jest to że sami zdecydujemy czym tak naprawdę chcemy zająć się w grze, a opcji jest dużo o to kilka z nich: hodowanie koni w celu wygranych w zawodach Grand Prix konie hodowane w takich celach jak i co z tym związane w celach rozmnożeniowych powinny, a właściwie muszą mieć możliwie najwyższy osiągalny dla nas potencjał genetyczny (wskaźnik ten warto jest obserwować na przykład w rankingach, gdyż ulega on stałemu wzrostowi).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejnym znacznie mniej czasochłonnym od poprzedniego „stylem” gry, jest kolekcjonowanie ciekawych maści koni (Jeśli czujemy w sobie potrzebę wyrażenia talentu artystycznego sami możemy takie maści tworzyć i obserwować jak oceniają je inni.). W tym wypadku warto skopić się na kupnie koni o niskim potencjale genetycznym (są one tanie) i przy pomocy różnego rodzaju przedmiotów z czarnego rynku nadawać im ciekawe i kolorowe wspomniane wyżej maści. W tym stylu gry końmi nie trzeba się opiekować, bo stanowią one tylko obiekt pokazowy, więc gramy tylko wtedy, kiedy chcemy i mamy czas nie ma to bowiem większego wpływu na nasze konto bo tylko kolekcjonujemy. Nadanie koniom koloru wymaga przedmiotów z czarnego rynku, są one dostępne do kupienia za kupony, czyli walutę premium gry. Jednak nie martwcie się przedmioty te można z dość dużą łatwością zdobyć w ewenementach zupełnie za darmo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wartym wspomnienia elementem gry jest, również możliwość posiadania własnego „ośrodka jeździeckiego”, czyli inaczej mówiąc miejsca w którym inni gracze za uiszczeniem odpowiedniej ustalonej przez nas opłaty mogą zamieszczać „kwaterować” swoje konie i inne wspomniane zwierzęta. To jednak nie koniec ośrodek jeździecki bowiem rodzi cały szereg bardzo ciekawych możliwości takich jak między innymi: posiadanie łąk na których możemy stworzyć pastwiska dla koni, uprawiać marchew owies, len, lucernę i inne rośliny i owoce potrzebne nam dla koni w naszym ośrodku przebywającym. Istnieje możliwość hodowli bydła na łąkach, po upływie odpowiedniej ilości dni za bydło otrzymujemy skóry przydatne w warsztacie do wytwarzania różnych rzeczy w tym elementów ekwipunku. Gra daje możliwość zostania również organizatorem zawodów. W zależności od konkurencji to my mamy wpływ na różne czynniki wpływające min. na poziom trudności zawodów.
Chcesz wiedzieć więcej ? Po prostu spróbuj, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gracz22pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Kai'sa - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Recenzja Arines
3

Terraria - Eye of Cthulhu

Poradnik TheMaślak
4

Unturned Jak przetrwać na multiplayerze? - Czyli co i jak o flankowaniu nieprzyjaciół.

Poradnik VeniQs
5

Roblox Roblox - Event Sports

Poradnik Fragorski
6

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
7

League of Legends Xayah - uniwersalnu build

Poradnik Gremlininio
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
10

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
Chat