Jak to działa
Przejdź do gry Imperia Online
Imperia Online
5.0 1 1746 0
23.09.2017

Imperia Online - jedna z najlepszych gier strategicznych

Gra osadzona jest w klimatach średniowiecza. Rozgrywkę obserwujemy z góry za pomocą rzutu izometrycznego, a cała produkcja jest w 2D. Co takiego jest w Imperii czego nie ma w innych grach z tego gatunku?

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, iż nic. Klikamy, budujemy, czekamy -> klikamy, budujemy, czekamy... ciągle ten sam schemat występujący generalnie w każdej pozycji strategicznej online. I nic w tym dziwnego, bo gatunek ten opiera się właśnie na takim modelu rozgrywki. Jednak komu się chce czekać parę dni na rozbudowę budynku już po paru godzinach zabawy? No właśnie, nikomu. Imperia Online wyróżnia się odpowiednim zbilansowaniem czasu oczekiwania na budowle czy szkolenie wojsk, co za tym idzie ciągle się w niej coś dzieje. Nie ma czasu na nudę, więc nawet gdy po 3-4 dniach dochodzimy do etapu gdzie na rozbudowanie jakiegoś miejsca musimy czekać 2 dni to i tak nie będziemy się w tym czasie nudzić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gwarantuje, że miłośnikom kombinowania Imperia Online bardzo się spodoba, ponieważ do waszych obowiązków należeć też będzie zapewnienie dachu na głową dla swoich poddanych czy przydzielenie ich do pracy w poszczególnych budynkach, a także ustalanie podatku. Miejcie się jednak na baczności, bowiem im wyższe podatki, tym niższe zadowolenie mieszkańców waszej wioski, a to może źle wpływać na jej gospodarkę. W dodatku w tej grze trzeba ciągle myśleć o tym, co jest w danej chwili najważniejsze (czy to próba podboju okolicznych miast, a może obrona przed wojskami innych graczy). Imperia zmusza do myślenia nad swoimi decyzjami, które mogą bardzo istotnie zaważyć na "zdrowiu" waszego królestwa. Nie lękajcie się jednak, nie jest to produkcja przeznaczona dla niesamowicie inteligentnych ludzi. Jest odpowiednio zbilansowana co pozwala odnaleźć się w niej większości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Imperia Online pomimo wielu lat od swojej premiery nadal cechuje się przyzwoitą jak na produkcje Via www oprawą wizualną, więc co zagorzalsi marudnicy nie muszą się obawiać o brak animacji, bo są one zaimplementowane w rozgrywce (podczas budowania budowli przykładowo). Dodam także, iż Imperia Online, wbrew temu co można zauważyć na ss'ach, posiada bardzo prostą, ale ładną, grafikę 2D. Co mogę więcej dodać? Jeśli nie straszne jest wam zarządzaniem królestwem i nie odstraszają was produkcje mające kilka dobrych lat, zapraszam serdecznie do darmowej tej darmowej gry, w której zapewniam przeżyjecie parę niesamowitych chwil. Musicie jednak przygotować się na wytężenie waszych szarych komórek aby nie dać plamy i stać się jednym z najpotężniejszych monarchów na całym świecie! Życzę powodzenia i miłej gry, pozdrawiam!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Person Shadow

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder War Thunder - dwa w jednym

Recenzja Bananek2012
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
3

Spider man znowu w akcji. Recenzujemy Marvel Spiderman

Recenzja adrianos253
4

Realm of the Mad God - Recenzja

Recenzja Fragorski
5

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić sc? - czyli sposoby na zarabianie

Tutorial horiu
7

League of Legends Sylas - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
8

Terraria recenzja gry.

Recenzja lasak
9

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
10

Margonem Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Recenzja Lifam
Chat