Jak to działa

Islandoom

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Islandoom

Islandoom to futurystyczna strategia Massive Multiplayer Online (MMO) w przeglądarce. Jesteś kapitanem w świecie, w którym cztery frakcje walczą o dominację. Wydobywaj surowce, ulepszaj budynki i umacniaj swoją flotę. Odkrywaj nowe wyspy zamieszkałe przez piratów i wysyłaj statek swojego bohatera na niebezpieczne misje, z których zdobycze wprawią w zazdrość Twoich znajomych w grze. Utrzymuj sojusze z innymi graczami - one jeszcze bardziej wzmocnią Twoje imperium. Twój bohater będzie rósł wraz z Tobą. Rosnąć będzie również ilość rzeczy, które możesz robić w grze. W Islandoom dobrze poczują się nowi, jak i doświadczeni gracze.

Wydobywaj i buduj - zbieraj zasoby i mądrze je wydawaj. Ulepszaj swoje wojsko i wzmacniaj swoją obronę. Aby odnieść sukces, zadbaj o odpowiedni balans swojej gospodarki.

Odkrywaj i zdobywaj - Twój bohater będzie przemierzał głębie oceanów i zdobywał niezbędne w bitwach doświadczenie. Jego umiejętności wzrosną, a jego okręt z czasem stanie się pływającą fortecą. Poślij go po zwycięstwo!

Wrogowie i sprzymierzeńcy - W późniejszych etapach gry poznasz sojuszników, z którymi będziesz mógł wymieniać surowce i którzy wspomogą Cię w bitwach. Zawsze jednak pamiętaj o swoich wrogach, którzy tylko czekają na to, by wykorzystać Twoje słabości.

pełny opis gry
Screeny
Islandoom screenshot1 Islandoom screenshot2 Islandoom screenshot3 Islandoom screenshot4 Islandoom screenshot5 Islandoom screenshot6 Islandoom screenshot7 Islandoom screenshot8
Video

Islandoom wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat