Jak to działa
Islandoom

Islandoom

Islandoom
3.5 (ocen: 13)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Szukasz wciągającej gry strategicznej? Islandoom z pewnością przykuje Twoją uwagę! Umiejętnie połącz sprytny umysł generała z strategicznym planowaniem gubernatora, aby stworzyć prawdziwe nadmorskie imperium! Twórcy zadbali o przyjemny dla gracza interfejs, masę zadań oraz ciekawe funkcje rozbudowujące rozgrywkę. Pamiętaj! Każda decyzja może mieć ogromne znaczenie.

Zaraz po rozpoczęciu swojej zabawy z Islandoom nauczysz się jak inteligentnie planować budowę kolejnych nieruchomości na swojej wyspie. To z nich czerpać będziesz masę profitów zarówno wojskowych jak i ekonomicznych. Gospodarcza potęga to jednak nie wszystko! Na każdym kroku czai się bowiem niebezpieczeństwo ze strony innych graczy. Tutaj nierzadko staniesz oko w oko z tymi, którzy pragną zagarnąć Twoje zasoby i umocnić własną pozycję. Rozbudowując wojsko, stawiając kolejne umocnienia obronne oraz tworząc potężną flotę masz szansę stać się prawdziwym postrachem pośród innych użytkowników.

Staraj się przechytrzyć wrogów... Strategiczny punkt widzenia jest tutaj na wagę złota, dlatego dobrze zastanów się nad każdym posunięcie. Nigdy nie wiesz jak potężną armią zaskoczy Cię przeciwnik. Dołącz do świata Islandoom! Imperium czeka na nowego przywódcę!

pełny opis gry
Screeny
Islandoom screenshot1 Islandoom screenshot2 Islandoom screenshot3 Islandoom screenshot4 Islandoom screenshot5 Islandoom screenshot6 Islandoom screenshot7
Video
Podobne gry