Jak to działa
Islandoom

Islandoom

Islandoom
3.8 (ocen: 62)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Szukasz wciągającej gry strategiczno-ekonomicznej? Islandoom z pewnością przykuje Twoją uwagę! Umiejętnie wykorzystaj zmysły przebiegłego generała i sprytnego gubernatora, aby stworzyć prawdziwe nadmorskie imperium! Weź udział w emocjonującej rywalizacji i przejmij kontrolę nad jak największą częścią mapy. Twórcy zadbali o przyjemny dla gracza interfejs, masę zadań oraz ciekawe funkcje rozbudowujące rozgrywkę. Pamiętaj! Każda decyzja może mieć ogromne znaczenie.

W Islandoom do wyboru masz aż cztery różne nacje. Każda z nich posiada unikalne cechy i bonusy. Zdobywaj kolejne źródła surowców oraz zadbaj o postęp technologiczny. Zaraz po rozpoczęciu swojej zabawy z Islandoom nauczysz się jak inteligentnie planować budowę kolejnych nieruchomości na swojej wyspie. To z nich czerpać będziesz masę profitów zarówno wojskowych jak i ekonomicznych. Gospodarcza potęga to jednak nie wszystko! Na każdym kroku czai się bowiem niebezpieczeństwo ze strony innych graczy. Tutaj nierzadko staniesz oko w oko z tymi, którzy pragną zagarnąć Twoje zasoby i umocnić własną pozycję. Rozbudowując wojsko, stawiając kolejne umocnienia obronne oraz tworząc potężną flotę masz szansę stać się prawdziwym postrachem pośród innych użytkowników.

Ponadto, każdego gracza reprezentuje stworzony przez niego awatar postaci. Bohaterów tych można rozwijać, zwiększając ich poziom i podnosząc statystyki. Zdobywaj doświadczenie dzięki udziałowi w specjalnych ekspedycjach! Nierzadko odkryjesz tajemnicze skrzynie skrywające zaskakujące skarby.

Staraj się przechytrzyć wrogów... Strategiczny punkt widzenia jest tutaj na wagę złota, dlatego dobrze zastanów się nad każdym posunięciem. Nie musisz być jednak samotnym wilkiem! Twórcy udostępnili możliwość tworzenia sojuszy. Zbierz innych graczy i działajcie! W końcu nigdy nie wiesz jak potężną armią zaskoczy Cię przeciwnik, dlatego współpraca może przechylić szalę zwycięstwa na Waszą stronę.

Islandoom jest grą o wyjątkowym klimacie, oferującą masę dobrej zabawy. Twórcy dokładają wszelkich starań, aby dopracowywać swoje dzieło, a co za tym idzie Islandoom jest stale rozwijane oferując coraz to bardziej rozbudowane funkcje. Tytuł ten polecamy zarówno weteranom gier przeglądarkowych, jak i użytkownikom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze strategiami.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do świata Islandoom! Imperium czeka na nowego przywódcę!

pełny opis gry
Screeny
Islandoom screenshot1 Islandoom screenshot2 Islandoom screenshot3 Islandoom screenshot4 Islandoom screenshot5 Islandoom screenshot6 Islandoom screenshot7 Islandoom screenshot8 Islandoom screenshot9 Islandoom screenshot10
Video
Podobne gry
Discord