Jak to działa

JadeGoddess

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis JadeGoddess

Jade Goddess to wciągająca gra MMORPG, z grafiką 3D w stylu fantasy. Chcesz zanurzyć się w niesamowitym świecie mitologii Wschodu? Już dziś zostań odważnym strażnikiem dynastii Nefrytów i zdobądź szacunek jej mieszkańców!

Wybierz swoją postać i zagłębiaj się razem z nią w starożytną wiedzę, aby ożywić legendarną Jadeitową Boginię – to właśnie ona kiedyś błogosławiła i chroniła imperialne prowincje. Udowodnij, że jesteś jedyną osobą w Jade Goddess, której przeznaczeniem jest położenie kresu chaosowi i niezgodom, nękających te ziemie! Do wykorzystania masz aż cztery grywalne klasy z unikalnymi zdolnościami: Wojownika, Łowcę, Furię i Amazonkę. Nieskończona różnorodność umiejętności postaci z szerokim dostosowaniem – to kolejna rzecz, która czeka na Ciebie w rozgrywce. Do wykorzystania będziesz mieć zatem: ulepszenia wyposażenia, rzemiosło, rękopisy, inspiracje, moce astralne i wiele innych, równie ciekawych funkcji. Do wykorzystania jest w Jade Goddess także zaawansowany system społeczny: wesela, tytuły i hierarchia frakcyjna (z wyłącznymi możliwościami pełnienia funkcji dowodzenia). Co powiesz na różnorodne wydarzenia PvE i PvP? Właśnie tam będziesz mieć szansę na miażdżenie wrogów na arenie i czyszczenie dziesiątek trudnych do zdobycia lochów! Niezwykła mechanika gry, jak oswajanie awatarów i koni, odnajdywanie artefaktów i dzierżenie niszczycielskiej superbroni, czeka na Ciebie już dziś – w Jade Goddess.

Chcesz kreatywnie spędzić swój wolny czas? Odpal więc rozgrywkę Jade Goddes na bananki.pl! Ciesz się światem mitologii Wschodu, który ma tak wiele do zaoferowania.

pełny opis gry
Screeny
JadeGoddess screenshot1 JadeGoddess screenshot2 JadeGoddess screenshot3 JadeGoddess screenshot4 JadeGoddess screenshot5 JadeGoddess screenshot6 JadeGoddess screenshot7 JadeGoddess screenshot8 JadeGoddess screenshot9
Video

JadeGoddess wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat