Jak to działa
4.6 19 8280 0
10.05.2018

Jak doładować konto steam?

Jak dodać środki do mojego portfela Steam?
Dodaj środki za pośrednictwem Steam:

- Zaloguj się do swojego konta Steam.
- Kliknij swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu i wybierz Szczegóły konta.
- Kliknij "+ Dodaj środki do swojego portfela Steam", aby wybrać kwotę i przejść do kasy.

Dodaj środki za pomocą kodów Steam Wallet:
W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz znaleźć fizyczne karty Portfela Steam, które zawierają kody, które można wymienić na konto Steam w wielu sklepach z artykułami elektronicznymi, sklepach z artykułami pierwszej potrzeby, sklepach z grami i sklepach spożywczych. Możesz również kupić kody Portfela Steam wydrukowane bezpośrednio na paragonie lub dostarczone przez SMS / SMS lub e-mail przez różne kioski, kawiarenki internetowe i strony e-commerce. Kody są również dostępne bezpośrednio w systemie PayPal.


Jak wyświetlić saldo w Portfelu Steam?

-Zaloguj się do swojego konta Steam.
-Aktualne dostępne saldo zostanie wyświetlone w prawym górnym rogu, poniżej Twojej nazwy użytkownika.

Co to są kody Steam Wallet?

Kody Steam Wallet działają tak samo jak karty podarunkowe, które można wykorzystać na koncie w celu zasilenia portfela Steam i wykorzystać do zakupu gier, oprogramowania i wszelkich innych produktów, które możesz kupić na Steamie. Kody Steam Wallet Codes można znaleźć w wielu sklepach na całym świecie w różnych nominałach i różnych walutach.

Jak mogę wykorzystać kod portfela Steam?

1. Wejdź na http://www.steampowered.com/wallet i zaloguj się, jeśli jeszcze nie jesteś. Musisz utworzyć konto Steam, jeśli jeszcze go nie masz.
2. Po zalogowaniu się na Steam, wprowadź swój unikalny kod Portfela, który otrzymałeś w polu "Steam Wallet Code".
3. Kliknij "Kontynuuj", aby wykorzystać kredyt na swoim koncie. Uwaga: jeśli nigdy nie korzystałeś z konta Steam Wallet na swoim koncie, możesz zostać poproszony o podanie aktualnego adresu w celu ustalenia właściwej waluty.
4. Wartość kodu portfela Steam zostanie dodana do salda konta Steam na koncie. Aktualne dostępne saldo zostanie wyświetlone w prawym górnym rogu pod Twoją nazwą użytkownika.
Kiedy w kroku "Przejrzyj + zakup" podczas realizacji transakcji kliknij "Mój portfel Steam" jako metodę płatności. Koszt zakupionego przedmiotu i związanego z nim podatku zostanie odjęty z funduszy portfela.

W jakiej walucie będą znajdować się środki z mojego Portfela Steam?Jeśli nigdy nie miałeś salda w Portfelu Steam na swoim koncie Steam, środki zostaną dodane w walucie sklepu Steam. Jeśli masz istniejący portfel Steam (bez względu na bieżące saldo), środki zostaną dodane w aktualnej walucie Portfela Steam.

Czy są jakieś krajowe ograniczenia dotyczące kodów Steam Wallet?

Kody Steam Wallet zwykle nie mają żadnych ograniczeń krajowych i można je wymieniać na całym świecie (Uwaga: niektóre karty wydawane w Azji Południowo-Wschodniej mogą być wymienialne tylko w tym regionie).

Czy mogę zrealizować kod portfela Steam w innej walucie?

Tak, jednak zostaniesz poproszony o zamianę wartości kodu Portfela Steam na walutę swojego Portfela Steam, jak pokazano poniżej. Zostanie zastosowany dzienny kurs wymiany walut.
Co się stanie, jeśli mój kod portfela Steam jest uszkodzony lub nieczytelny?

Jeśli kod Portfela Steam został uszkodzony lub w inny sposób nieczytelny, skontaktuj się z pomocą techniczną Steam, podając zdjęcie kodu dołączonego do biletu.

Czy fundusze Steam Wallet mogą być obdarowywane, wycofywane lub przenoszone na inne konto Steam?

Nie, fundusze portfela nie mogą zostać przeniesione ani wypłacone na konto bankowe. Po wykorzystaniu kodu Steam Wallet na koncie, środki z portfela są następnie powiązane z tym kontem. Jeśli chcesz kupić środki ze Steam Wallet innego użytkownika, kup kod Steam Wallet .

Jak działają promocje w sklepie dotyczące kodów Steam Wallet? (W tym używane wymiany gier)

Każda promocja kupna lub inna promocja sklepu detalicznego, która modyfikuje wartość twojego kodu portfela Steam, jest obsługiwana przez sprzedawcę. Jeśli masz pytania dotyczące tych ofert lub problemu z wartością kredytową Steam Wallet otrzymaną w jednej z tych promocji, musisz skontaktować się z nimi bezpośrednio.
4.6 (głosów: 19)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
2

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
3

League of Legends Samira - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Fortnite Fortnite nowy chapter

Recenzja Paprycjusz
5

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
6

BrainBread 2 - postapo warte uwagi?

Recenzja Gremlininio
7

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
8

World of Tanks Jak najszybciej wbijać dychy?

Poradnik Krissrox
9

Terraria - opis wytwarzania Cell Phone

Poradnik Janux
10

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
Chat