Jak to działa
0.0 0 191 0
18.04.2018

Jak Mieć Szybko Dostęp Do BANANAPEDI?

Witam was bardo bardzo serdecznie! Dzisiaj powiem wam jak mieć szybko dostęp do BANANAPEDI. Do bananapedi można mieć dostęp kiedy zarejestrujemy się do trzech gier i wykonamy po minimum jednym zadaniu. Ale uwaga! Nie do wszystkich gier można się zarejestrować. Z tego powodu, że trzeba napisać artykuł dla tej gry. A żeby napisać artykuł to trzeba mieć dostęp do bananapedi. I właśnie o to chodzi w tym artykule:) Można się zarejestrować do gier z oznakami. Dobra bo ja tylko mówię nie o tym o czym ma być artykuł. Więc tak napiszę wam kilka gier w których szybko i łatwo wykonuje się zadania. A tak to gdzie moje maniery? Nazywam Adam. Interesuję się grami komputerowymi I... Nie wiem.
(PS. To mój pierwszy artykuł więc prosił bym o nie brzydkie komentarze trochę się stresuję więc wiecie o co chodzi.) Dobra zaczynamy!
1. GOODGAME EMPIRE. To moja pierwsza gra która bym chciał wam zaprezentować. W tej grze wcielamy się w władcę własnego królestwa (na początku nie jest królestwem) które musimy rozwijać. Budujemy: Domy, Magazyn, Kamieniołom ITD. No dobra, tylko jakie jest pierwsze zadanie? W pierwszym zadaniu musimy osiągnąć dziewiąty poziom Lub zostać kawalerem. To zadanie jest banalne wystarczy atakować inne zamki innych władców. Ale uwaga! Nie baronów rozbójników! Jeśli chcemy być kawalerem, a żeby osiągnąć dziewiąty poziom to trzeba wykonywać misje.


2. BIG FARM. To jest druga gra którą bym chciał wam zaprezentować. To jest druga gra studia GoodGame. W tej grze wcielamy się w rolnika (rolnik szuka żony XD) Ta gra jest na podstawie EMPIRE tylko budujemy farmę. W zadaniu pierwszym trzeba osiągnąć dziesiąty poziom. Łatwo się go zdobywa. Wystarczy wykonywać misje z dużą ilością punktów doświadczenia.
3. ONE PIECE 2.Ta gra jest bardo i to bardzo fajna. W tej grze wcielamy się w wybranego bohatera, wykonujemy zadania staczamy walkę z przeciwnikami ITD. W pierwszym zadaniu musimy zdobyć dziesiąty poziom. A tak to go łatwo się zdobywa, trzeba wykonywać zadania i chyba dostajemy dużo punktów doświadczenia (tak jest u mnie ale już nie bo gra mi się zepsuła i muszę grać od nowa) A tak to gra jest bardo fajna polecam tym którzy są nerwowi ta gra szybko uspakaja ;) Co bym mógł jeszcze napisać o tej grze? Hymm... Pomyślmy. Chyba nic tak naprawdę nie chcę wam zdradzać gry. Sami się dowiecie kiedy zagracie.


4. GRA DLA CHĘTNYCH. To jest bonus! Grą bonusową jest... DAMADAMDAM... HERO ZERO! W tej grze wcielamy się w ulicznego bohatera(na początku nim nie jesteś) Pokonujemy złodziei, wrogów i możemy stoczyć walkę z innym graczem. Pierwsze zadanie jest takie: ubierz na siebie przynajmniej siedem rzeczy. No, to zadanie jest takie sobie jeśli jesteś spłukany. A tak to gra też jest super. A reszty dowiecie się grając w tą grę. Więc to by było na tyle dzięki i do zobaczenia!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez opsiar12

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord