Jak to działa
1.7 3 1646 0
15.02.2018

Jak zdobywać duże ilości bananków?

Siemka! Chciał bym wam przedstawić parę moich sposobów na zdobywanie bananków. Myślę że pomogę tym którzy dopiero zaczynają przygodę na tej stronie.

1. Zadania w grach
Wykonywanie zadań w grach jest to najpopularniejsza metoda, lecz czasami czasochłonna. Ale jak to się mówi coś za coś, my wykonujemy zadania oraz wysyłamy screeny, a my w zamian za to dostajemy bananki. Od tych najmniejszych do tych większych ilości. Lecz czym misja jest trudniejsza tym więcej ich będziemy dostawać.

2. Level
Za każdy zdobyty level na swoim "bananku" dostajemy różne ilości bananków, Do wbijania kolejnych poziomów potrzebne są nam punkty doświadczenia. Owe punkty dostniemy za wykonywania zadań w gracz, czyli punkt numer jeden. Za każde zadanie dostajemy inną ilość "PD".
3. Bananapedia
Według mnie najlepiej opłacalny sposób. Jeśli masz trochę weny oraz własnej kreatywności to jest to coś dla ciebie. Wystarczy że wybierzesz jedną z multum gier i opiszesz ją lub zrobisz do niej poradnik, oraz się niem podzielisz. Pamiętaj że nie warto kopiować od innych użytkowników, ponieważ możemy dostać blokadę na pisanie artykułów czego możemy potem żałować. Dla bardziej kreatywnych można też nagrywać filmiki.

4. Mini gry
Jeśli już nie masz na prawdę co robić, to są na stronie mini gry. Jest to nic innego jak gry typu "przeglądarkowe" myślę że każdy z nas w tego rodzaju grę chociaż raz w swoim życiu zagrał. Co prawda nie dostajemy za nie jakiś niesamowicie dużych ilości bananków i jest to dość czasochłonne, ale pamiętajcie że liczy się każdy bananek.
5. Ankiety do wypełnienia
Są to ankiety prowadzone przez partnerów strony, nie wymagają one żadnych ważnych informacji czasami po za imieniem oraz kodem pocztowym. Wypełnianie owych ankiet jest bardzo proste, przypuszczam że dziecko w klasie 4 dało by radę bez żadnych większych problemów, a czasami można zgarnąć konkretne sumy.

6.Program referencyjny
Czyli inaczej zwany program partnerski. Polega on na zapraszanie znajomych na stronę po przez swój link do rejestracji, każdy odnośnik jest inny. Za każdą osobę którą zaprosić i będzie korzystała z serwisu otrzymasz:
- 10% bananków zdobytych przez zaproszoną oraz aktywną osobę aż przez 300 dni!
- 200 bananków oraz 200 exp. gdy zaproszony użytkownik będzie aktywny

Sposoby na zdobycie bananków przedstawiłem, ja osobiście polecam bananapedie, bo nie trzeba dużo a bananki wpadną od tak do waszego portfela.
Myślę że osobą początkującym pomogłem :) Pozdrawiam!
1.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
3

CSGO Prime (B2P) Przydatne bindy w CS:GO

Poradnik wzarek
4

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
5

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
6

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
7

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
9

CSGO Prime (B2P) Dwie najnowsze aktualizacje.

Recenzja Szefren
10

Arena Mody Arena Mody - moja opinia

Recenzja RoseGold85
Chat