Jak to działa
0 0 44 0
15.02.2018

Jak zdobywać duże ilości bananków?

Siemka! Chciał bym wam przedstawić parę moich sposobów na zdobywanie bananków. Myślę że pomogę tym którzy dopiero zaczynają przygodę na tej stronie.

1. Zadania w grach
Wykonywanie zadań w grach jest to najpopularniejsza metoda, lecz czasami czasochłonna. Ale jak to się mówi coś za coś, my wykonujemy zadania oraz wysyłamy screeny, a my w zamian za to dostajemy bananki. Od tych najmniejszych do tych większych ilości. Lecz czym misja jest trudniejsza tym więcej ich będziemy dostawać.

2. Level
Za każdy zdobyty level na swoim "bananku" dostajemy różne ilości bananków, Do wbijania kolejnych poziomów potrzebne są nam punkty doświadczenia. Owe punkty dostniemy za wykonywania zadań w gracz, czyli punkt numer jeden. Za każde zadanie dostajemy inną ilość "PD".
3. Bananapedia
Według mnie najlepiej opłacalny sposób. Jeśli masz trochę weny oraz własnej kreatywności to jest to coś dla ciebie. Wystarczy że wybierzesz jedną z multum gier i opiszesz ją lub zrobisz do niej poradnik, oraz się niem podzielisz. Pamiętaj że nie warto kopiować od innych użytkowników, ponieważ możemy dostać blokadę na pisanie artykułów czego możemy potem żałować. Dla bardziej kreatywnych można też nagrywać filmiki.

4. Mini gry
Jeśli już nie masz na prawdę co robić, to są na stronie mini gry. Jest to nic innego jak gry typu "przeglądarkowe" myślę że każdy z nas w tego rodzaju grę chociaż raz w swoim życiu zagrał. Co prawda nie dostajemy za nie jakiś niesamowicie dużych ilości bananków i jest to dość czasochłonne, ale pamiętajcie że liczy się każdy bananek.
5. Ankiety do wypełnienia
Są to ankiety prowadzone przez partnerów strony, nie wymagają one żadnych ważnych informacji czasami po za imieniem oraz kodem pocztowym. Wypełnianie owych ankiet jest bardzo proste, przypuszczam że dziecko w klasie 4 dało by radę bez żadnych większych problemów, a czasami można zgarnąć konkretne sumy.

6.Program referencyjny
Czyli inaczej zwany program partnerski. Polega on na zapraszanie znajomych na stronę po przez swój link do rejestracji, każdy odnośnik jest inny. Za każdą osobę którą zaprosić i będzie korzystała z serwisu otrzymasz:
- 10% bananków zdobytych przez zaproszoną oraz aktywną osobę aż przez 300 dni!
- 200 bananków oraz 200 exp. gdy zaproszony użytkownik będzie aktywny

Sposoby na zdobycie bananków przedstawiłem, ja osobiście polecam bananapedie, bo nie trzeba dużo a bananki wpadną od tak do waszego portfela.
Myślę że osobą początkującym pomogłem :) Pozdrawiam!
Jak zdobywać duże ilości bananków? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
6

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
7

Co i jak? Doki Doki Literature Club!

Recenzja iRossie
8

Jak daleko skakać w grze Ski Jump Challenge?

Poradnik MatiSzelka007
9

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper