Jak to działa

KanColle

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis KanColle

KanColle to emocjonująca karcianka osadzona w świecie anime. Jeśli dla odmiany - zamiast rozwiniętej fabuły i złożonych wątków - poszukujesz lekkiej i przyjemnej gry karcianej, to KanColle zdecydowanie wpasuje się w Twoje gusta. Dołącz do ponad 2 milionów graczy i wejdź do świata stworzonego przez studio Kadokawa Games.

W tej uroczej bitewnej grze karcianej poszczególni bohaterowie są reprezentowani przez karty z różnymi cechami. Twórcy gry pokusili się o ucieleśnienie okrętów z okresu II wojny światowej w postaci bohaterek, zwanymi także kanmusu.

Wszystkie jednostki dostępne w KanColle oparte są na rzeczywistych okrętach, które zostały dokładnie przedstawione w grze, a wygląd, osobowość i inne cechy dziewcząt odpowiadają ich prawdziwym modelom. Tutaj im większe, tym lepsze, co oznacza, że jeśli masz okręt o dużej wyporności, to Twoja bohaterka będzie miała równie imponujący biust.

Wciel się w rolę admirała i poprowadź swoją flotę morską do zwycięstwa w epickiej bitwie. Co prawda walka jest w tej grze mocno zautomatyzowana, ale to z kolei daje Ci możliwość poświęcenia się wykonywaniu różnych zadań, takich, jak odkrywanie świata, zbieranie surowców, naprawa uszkodzonych jednostek i tworzenie nowych okrętów.

Podziwiaj piękne animacje rodem z najlepszych jakościowo Anime i wsłuchaj się we wkręcającą ścieżkę dźwiękową, którą będziesz jeszcze nucić na długo po zamknięciu gry. KanColle i jej… okręty czekają na Ciebie!

pełny opis gry
Screeny
KanColle screenshot1 KanColle screenshot2 KanColle screenshot3 KanColle screenshot4 KanColle screenshot5 KanColle screenshot6 KanColle screenshot7 KanColle screenshot8
Video

KanColle wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat