Jak to działa

Keepers of the Rift

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Keepers of the Rift

Starożytne proroctwo się spełnia, a armia ciemności ma zamiar przebić się przez Szczelinę i zniszczyć całe życie w Incurii! Świat jest w niebezpieczeństwie i czeka na bohaterów! Chcesz nim zostać i ocalić tę Ziemię? Wystarczy odpalić grę fabularną Keepers Of The Rift!
Pamiętaj, że tylko trafne decyzje taktyczne i interakcja zespołu doprowadzą Cię do upragnionego zwycięstwa. Można by pomyśleć, że wszystko jest słodkie i łatwe na samym początku, ale… poczekaj! Dopiero po jakimś czasie zobaczysz tu prawdziwą rozgrywkę!

Przygotuj się więc na ciężkie bitwy, ponieważ bossy w Keepers Of The Rift nie będą chcieli pozostawić na Tobie „suchej nitki”! Rozgrywka posiada dość szeroki zakres funkcji i na pewno znajdziesz tu swoje miejsce. Wybierz ulubioną klasę: Wojownika, Rycerza, Kapłana, Inżyniera, Barda lub Łowcę. Pamiętaj przy tym, że każda klasa ma swoje talenty i… unikalne cechy. Szeroka gama talentów pomoże Ci stworzyć swój unikalny styl walki. Incuria jest naprawdę dużą i piękną krainą – uważaj jednak i dobrze się rozejrzyj, bo potwory mogą Cię zaatakować w… każdej chwili. Pamiętaj też o tym, że system walki nie pozwoli Ci ukończyć zadania w trybie automatycznej bitwy – i to bez względu na to, jak dobre są Twoje statystyki i wyposażenie!

Szeroki zakres wydarzeń w grze, takich jak polowanie na Maraudera i misje eliminacyjne, nie pozwolą się nudzić nawet najbardziej wymagającemu graczowi. Dołącz więc do obrońców Incurii w Keepers Of The Rift na bananki.pl i… przywróć pokój na kontynencie!

pełny opis gry
Screeny
Keepers of the Rift screenshot1 Keepers of the Rift screenshot2 Keepers of the Rift screenshot3 Keepers of the Rift screenshot4 Keepers of the Rift screenshot5 Keepers of the Rift screenshot6 Keepers of the Rift screenshot7 Keepers of the Rift screenshot8 Keepers of the Rift screenshot9 Keepers of the Rift screenshot10
Video

Keepers of the Rift wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat