Jak to działa

Kings of War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Kings of War

Kings Of War to bardzo wciągająca gra strategiczna. W rozgrywce weźmiesz udział w bitwie pomiędzy potężnymi armiami w świecie… fantasy. Jesteś gotowy na emocjonującą zabawę w samym centrum… wojny?

Zbuduj swój własny zamek, przywołaj bohaterów ze wszystkich epok i rozpocznij swoją podróż w tym niespokojnym, średniowiecznym świecie. Badaj szereg technologii w celu zwiększenia produkcji swoich zasobów i potęgi wojskowej. Wyciągaj też bohaterów z luk przestrzennych, by poprowadzili Twoich żołnierzy w boju! W grze możesz także tworzyć wyposażenie i ulepszać jego cechy, aby wzmocnić swoich bohaterów. Pracuj ze swoimi sojusznikami, aby rozwinąć umiejętności i zaprzyjaźnić się z… całym światem w rozgrywce. Gra jest bardzo prosta, ale przy tym brutalna i bardzo… uzależniająca. Łatwo ją opanujesz zwłaszcza, gdy wczytasz się w głęboki zestaw jej reguł. Skup się najmocniej na taktyce i strategii, aby jak najlepiej wykorzystać swoje jednostki do pokonania przeciwnika! Każda jednostka zyskuje statystyki za obrażenia wroga i statystyki obrony przed wrogami. Pamiętaj jeszcze, że większość ataków w Kings Of War to… dwa oddzielne rzuty – pierwszy polega na trafieniu, a drugi na zadaniu obrażeń wrogowi. Po rzuceniu obrażeń, na wrogiej jednostce zostają zapisane obrażenia! Czy będziesz w stanie rzucać ataki… skutecznie?

Jeżeli klimaty wojenne w stylu fantasy nie są Ci obce, koniecznie odpal Kings Of War już dziś na bananki.pl i ciesz się milionami możliwości, jakie oferuje ta wciągająca rozgrywka! Baw się dobrze i… stań na szczycie rankingu jako Mistrz Gry!

pełny opis gry
Screeny
Kings of War screenshot1 Kings of War screenshot2 Kings of War screenshot3 Kings of War screenshot4 Kings of War screenshot5 Kings of War screenshot6 Kings of War screenshot7 Kings of War screenshot8 Kings of War screenshot9 Kings of War screenshot10
Video

Kings of War wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat