Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 192 0
11.06.2017

Blitzcrank [Buildy | Jak grać ? | Blitzcrank w obecnej mecie]

Witajcie drogie Bananki !

Czym jest Blitzcrank wie chyba każdy. Jedna z najbardziej denerwujących i zarazem dosyć trudnych championów z Ligi Legend. Nie jednokrotnie grając na dolnej alei dla przykładu mistrzynią łucznictwa Ashe ciesząc się ze zdobytego zabójstwa i dodatkowego zastrzyku złota gdy wracacie się do fontanny z zaskoczenia wyskakuje Blitzcrank który przyciąga was do siebie i razem ze swoim gangiem odsyła was do bazy jeszcze szybciej :) . Nazywam się CreaMper a dzisiaj przedstawię wam aktualnie silne przedmioty , tricki dzięki którym uda wam się zdobyć przewagę oraz błędy które bardzo często się popełnia.

Zacznijmy może od rzeczy najważniejszej - Run oraz Specjalizacji.
W obecnej mecie stosowane są dwa rodzaje drzewek specjalizacji - na grę ofensywną oraz wręcz przeciwnie. W kombinacji którą przedstawiłem poniżej , nacisk jest prowadzony bardziej na wytrzymałość oraz na prędkość poruszania się która jest kluczowa dla gry tą postacią.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli chodzi o wybór umiejętności pobocznych (czytaj umiejętności A , D ) najlepszym rozwiązaniem jest Błysk i Wyczerpanie lecz jeśli przeciwnik wybrał wspomagającego który specjalizuje się w leczeniu ran swojego prowadzącego dobrą rzeczą jest wybranie spalenia który dobrze się sprawdzi podczas walki rzucony w stronę na przykład Soraki .

Oczywiście nie można zapomnieć o właściwym doborze przedmiotów dla tej postaci . Ja osobiście gram następujące przedmioty :
- Talizman Wstąpienia
- Rubin Widzenia
- Buty Mobilności
- Naszyjnik Żelaznych Solari
Następne dwa przedmioty uzależnione są od sytuacji która powstała na Summoner rift oraz od potrzeb twojej drużyny. Jeśli potrzeba nam więcej pancerza kupujemy Lodową Rękawice połączoną z Pancerzem Umrzyka. Jeśli zaś gramy na bardziej magicznych bohaterów dobrym pomysłem będzie zbudowanie Całunu Banshee oraz Oblicze ducha. Dobór dwóch ostatnich przedmiotów zostawiam waszej wyobraźni : )
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdy jesteśmy już w pełni przygotowani do gry naszym szalonym robotem Blitzcrankiem nadszedł czas na właściwą rozgrywkę. Podstawowym pytaniem jest jak dobrze strzelać ręka po przeciwnika ? Odpowiedź jest prosta ! Trafić !... No dobra , ale jak ? Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić to wyłączyć smart-cast na naszym Q aby zmniejszyć czas naszej reakcji na sytuacje. Drugim ważnym aspektem jest zmuszanie naszych przeciwników aby wystawili się na naszego Graba . Można to osiągnąć poprzez prowokowanie to znaczy włączamy naszą umiejętność W po czym gdy od prawej lub lewej strony opponent będzie miał możliwość uciec w stronę naszego carry lub w stronę swojej wieży co będzie bardziej prawdopodobne. I w tej sytuacji odpalamy naszą umiejętność Q która nie ma szansy spudłowania (przy małym treningu w Trybie dla treningu) i BOOOOOOM - Pierwsza krew dla waszej drużyny. Innym przykładem na zdobycie przewagi jest już na początku gry jest wejście w las przeciwnika , postawienie warda w odpowiednie miejsce (Niebieski lub Czerwony strażnik) oraz czekanie na ofiarę by na koniec walki zabrać wzmocnienie dla siebie a co za tym idzie utrudnienie gry przeciwnemu graczowi : )

To by było na tyle jeśli chodzi o podstawowe wskazówki jak grać tym bohaterem.
Piorun z wami Bananki !
CreaMper o/
Blitzcrank [Buildy | Jak grać ? | Blitzcrank w obecnej mecie] 0.0 0
0 0
Art napisany przez CreaMper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
2

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
3

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
4

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
5

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord