Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1283 0
01.07.2017

Full agresive czyli Leona na supporcie

Witam
Chciałbym przedstawić wam jednego z agresywnych supportów w lidze legend tym razem jest to Leona. Przede wszystkim zanim się ją wybierze trzeba wziąć pod uwagę fakt, że leona jest agresywnym tankiem z cc i jeśli nie preferujemy agresywnego stylu gry będziemy tylko stać z naszym adc pod turetem i będziemy ussles. Kolejnym ważnym elementem jest lobby nigdy a przenigdy nie powinno się jej pickować będąc first pickiem lub nie wiedząc na co gramy a dlaczego? Leone łatwo skontrować jeśli gramy na ranged supporta, który posiada shieldy lub heal na przykład nami, lulu ciężko nam będzie zakończyć wymianę z korzyścią dla nas. Bierzemy ją tylko wtedy kiedy gramy z agresywnym adc na przykład lucianem, cait bo ma duży range, jhin natomiast jeśli weźmie się ją z adc, który musi farmić np. vayne będzie ciężko nam ustać na linii jeśli przeciwnik ma agresywny bot lane.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Build taki jak poniżej na obrazku. Moim zdaniem relic shield sprawdza się lepiej w soloq , ponieważ możemy dać sobie o raz komuś z drużyny shield tak więc lepiej się sprawdza niż ten szary item na wardy. Nie kupujcie tak jak niektórzy budują na niższych dywizjach jakieś omeny, warmogi, sunfire itp. Jesteście supportem macie kupować itemki niezbędne dla waszej drużyny a nie tylko dla siebie jakieś omeny, które mało co wnoszą dla drużyny.
Nienajgorszym itemem jest tygiel mikaela jeśli nie macie co już złożyć. Kiedyś był lepszym itemem, ale teraz nie jest zły więc dalej można go bezproblemowo złożyć jeśli potrzebujemy mr. Co do butów to jak w każdym przypadku kwestia gustu. Jeśli lubicie roamować to mobilitki nie będą złym wyborem natomiast jeśli potrzebujecie trochę przeżywalności to zdecydowanie merkury lub tabi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na linii dobra Leona potrafi ocenić kiedy warto engagować a kiedy odpuścić i poczekać. Grając tanky supportem kluczowym momentem jest lvl 2 na co trzeba zwrócić uwagę. Zazwyczaj jeśli macie pierwsi 2 lvl nawet jeśli w enemy jest jakaś nami lub lulu warto spróbować zaengagować bo macie większą szanse na wygranie tradu. Ważnym elementem jest 6 lvl Leony. Jak dobrze przycelujecie i enemy target będzie w epicentrum R dostanie stuna dzięki czemu walicie w niego kobmo e+w+q do tego dokładacie AA ponieważ jak użyjecie r Leony dostajecie bonusowy dmg do AA Leony więc warto te 3 autoataki odpalić. Najgorzej jak zostaniecie skontrowani i ktoś weźmie morganę lub karmę. Wtedy jest ciężko więc trzeba uważać z engagem i w takich sytuacjach zazwyczaj czeka się na junglera bo engage 2vs2 zazwyczaj kończy się porażką.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
2

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
3

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
4

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
8

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
Chat