Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1654 0
06.07.2017

Gankuj a potem splitpushuj i wygrywaj giereczki Xin Zhao!

Witam
Szukasz junglera, który ma dobre ganki, potrafi zabić przeciwnego junglera a do tego jako taki splitpush? Xin Zhao będzie idealny dla ciebie!
W early game z podrzuceniem q i dodatkowym as z w na prawdę miło się gankuje do tego szarża z e i ten boski sustain w jungli czego chcieć więcej od leśnika? W late game jeśli masz słabą drużynę co się może zdarzyć w soloq nie musisz się z nimi grupować możesz splitpushować tak jakbyś grał tryndamere z tym wyjątkiem, że posiadasz podrzucenie i odrzucenie z r. Grając xin zhao również można zbierać campy przeciwnemu leśnikowi, ponieważ po złożeniu czerwonego smite jesteśmy bardzo silni praktycznie w każdej fazie gry. Tak więc biorąc Xin ZHao trzeba nastawić się na agresywny styl gry i nie bać się podejmować 1vs1, ponieważ marnujemy wtedy jego potencjał.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na xin zhao składamy red smite z itemem pod as. Red smite musi być abyśmy mogli wzmocnić swoje 1vs1. Buty albo tabi albo mercury zależnie od tego jakie postacie są w przeciwnym teamie czy ap czy ad w sumie każde inne buty są dość słabe na xin zhao więc moim zdaniem tylko tabi lub mercury są odpowiednim wyborem. The black cleaver warto złożyć aby zmniejszać armor przeciwnika do tego dostajemy ad oraz hp więc jak najbardziej na plus. Botrk, hydra też jest spoko ale ja preferuje złożenie tego albo tego nigdy tych 2 itemów razem. Poniżej nie ma Guinso ale jeśli dobrze sobie radzimy i jesteśmy do przodu warto pomyśleć nad tym zakupem bo na prawdę da nam kopa zarówno 1vs1 jak i splitpushu. Trinity to samo co w przypadku guinso jak jesteśmy do przodu to składamy a jak nie to odpuszczamy. Do tego można dorzucić 1 item tankowny zależny od sytuacji spirite visage lub omen.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra Xin zhao skupia się w early game na gankowaniu z q warto więc nie odpalać od razu e tylko podejść do naszego targetu jeśli jest rzecz jasna mało mobilny i dopiero jak flashnie lub wyjdzie z zasięgu naszych autoataków odpalić e i dalej go masakrować. Warto wspomnieć, że odpalając spele zmniejszamy cd innych . Nasze r jest trochę ciężkie do użycia, ponieważ albo używamy go do dobicia lub odrzucenia od nas i naszego teamu przeciwników, którzy chcą nas zabić. W trakcie teamfightu wiadomo staramy się zabijać cele, które zadają obrażenia adc czy to apc. Jeśli mamy możliwość warto też splitpushować, ponieważ w late xin z paroma itemami na prawdę fajnie i szybko te towery bierze. Ta strategia jest jeszcze bardziej dobra gdy mamy słabą drużynę i grupowanie się nie ma sensu to też splitpushujemy a być może wygramy grę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Poradnik tragarza, czyli jak carrować.

Poradnik lipko007
2

Lineage II Lineage II - czy warto?

Recenzja Kalamondin
3

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
4

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

Animal Jam Animal Jam, gra idealna dla najmłodszych !

Recenzja Osa1020
8

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
9

Shakes & Fidget Poradnik do gry Shakes and Fidget dla początkujących

Poradnik Karudek
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić dużo StarCoins na MovieStarPlanet?

Poradnik Arines
Chat