Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 3560 0
25.06.2017

Gragas Jungle 7.12 - porady i tipy. Jungle pathing i build pathing.

Hej, jako nieco doświadczony gracz League of Legends posiadam dosyć spory zasób wiedzy na temat tego co jest aktualnie w mecie. Od 2 sezonu mainuję tzw. las. W solokolejce plasuję się w okolicach wysokiego diamentu/master tier'a, grając głównie gragasem. W pierwszym poradniku z mojej serii postaram się przybliżyć Ci sposób budowania tej postaci oraz tzw. jungle route który wykonujemy. Na początek jednak przyjrzyjmy się ogólnej budowie naszego bohatera, która sprawdza się w 90% gier. Preferowany przez nas start to Hunter's Talisman + 'flaszka', dlaczego? W obecnej mecie rzadko kiedy wykonujemy niebieskie wzmocnienie jako pierwsze, co może być problemem dla naszej many. W zależności od stylu gry jaki preferujesz - duelowanie czy też chasing - wybierasz odpowiedni kolor smite'a - czerwony dla tego pierwszego, niebieski dla tego drugiego. Spytasz jakie ulepszenie wybrać? Ja polecam niebieskie wzmocnienie, które pozwoli Ci na szybszy clear oraz lepsze ganki. Dalej idziemy w spirit visage -> gauntlet -> abyssal mask -> deadmans plate -> gargoyle stoneplate. Skill order jest dosyć prosty. Wytłumaczę go przy okazji jungle route'u.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Okay, teraz możemy przejść do naszego pathingu w jungli. W obecnej mecie polecane jest zaczynać na wraithach czy też tzw. krukach. Dlaczego? Dlatego, że po zabiciu całego campa na 1 lvlu otrzymujemy za niego 1 i 1/3 lvl'a kiedy przy wykonywaniu pozostałych dostajemy tylko 1lvl. Oczywiście, nie jest to wymagany start możesz zacząć od niebieskiego czy też czerwonego wzmocnienia, warto jednak pamiętać, że gdy wybierzesz pierwszą opcję zaczynasz z W, natomiast zaś gdy zaczynasz przy którymś z wzmocnień zaczynasz z Q. Ja preferuję zaczynanie na 'krukach' dlatego skupię się na wytłumaczeniu tego route'u. Po wykonaniu pierwszego camp'u udajemy się na czerwone wzmocnienie, po nim warto zabić wilki i udać się na niebieskie wzmocnienie. Po zdobyciu blue buffa udajemy się na gank - grając po niebieskiej stronie udajemy się na toplane, grając po czerwonej udajemy się na botlane.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Od momentu pierwszego ganka jungle route leży już w Twoich rękach, od tego momentu to ty decydujesz czy preferujesz się wyfarmić dość szybko czy też starać się pomóc swojej drużynie. Od siebie mogę dodać, że jeżeli chcesz wygrywać na solokolejce, musisz grać głównie pod siebie, a nie pod drużynę. Warto wspomnieć jeszcze o zamiennikach wymienionych u góry przedmiotów, właściwie jeżeli drużyna przeciwna posiada więcej niż 1 postać polegającą na autoatakowaniu warto zamienić gargoyle na thornmail. Co do pierwszego itemu - czasem zamiast spirit visage, warto zaopatrzyć się w iceborn gauntlet'a, wszystko zależne od przeciwnej drużyny. Oczywiście, jeżeli przeciwna drużyna posiada FULL AD team z buildu wyrzucamy wszystkie itemy pod Magic Resist, to samo w przypadku FULL AP teamu - tutaj wyrzucamy wszystkie itemy z Armorem
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez dejfise bambise

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
3

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
4

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
8

League of Legends Taric - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
10

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
Chat