Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1513 0
01.07.2017

Greenrider na summoners rift Thresh!

Witam
Chciałbym przedstawić wam kolejnego agresywnego supporta, który może engagować oraz ratować sojuszników z opresji gdy sytuacja wymknie się spod kontroli. Thresh to można by rzec coś podobnego do blitzcranka z tym, że sprawdza się w sytuacjach w, których blitz sprawdzić się nie może. Tak naprawdę nie różni się dużo od innych agresywnych tanky supportów też musi być agresywny, uważać z engage aby nie zabić swoich sojuszników poprzez złą decyzję oraz wykorzystywać każdy najmniejszy błąd przeciwnika tak aby nafedować swojego carry by ten mógł siać spustoszenie. Nie ma tu dużej filozofii, starać się trafiać hook z q oraz używać swojego e ponieważ to można używać agresywnie jak i defensywnie. Warto tu wspomnieć o takim małym triku, chodzi o e które użyte w odpowiednim czasie może anulować niektóre umiejętności innych championów. Przykłady: Skok tristany z w, Skok pantheona z w, Skok z e Camili itp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Build ten sam co w przypadku Leony, Alistara, Blitzcranka. Relic lub moneta. Dużo początkujących graczy wybiera relic nie wiedząc o tym, że ciężko na threshu dobija się te miniony przez co trzeba to na prawdę przećwiczyć na training mode, który w końcu od tego jest. Z butów moim zdaniem fajnie się gra z mobilitkami ponieważ Thresh, który trafia hooki i idzie roamować na mida zazwyczaj pali summonery lub pomaga zabić enemy midlanera tak więc polecam bardziej mobilitki od tabi lub merkury. Co do SOlari nie jest to item "must have" bierze się go wtedy zazwyczaj kiedy w enemy są postacie robiące magiczny dmg dla samego shieldu to tak średnio bym powiedział aby ten item brać. Redemption jak najbardziej ok masowy heal dodatkowe hp jak najbardziej na plus. Knight's Vow opcjonalne gdy mamy ogarniętego adc warty kupna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Granie threshem wbrew pozorom nie jest łatwe. Szczególnie na wyższych dywizjach gdzie przeciwnik bezproblemowo wie jak unikać hooka oraz ogarnia jak chować się za minionami. Tak więc na prawdę trzeba się namęczyć aby znaleźć taki kąt i przejście pomiędzy minionkami gdzie ten hook trafi. Po trafionym hooku jeżeli chcecie kontynuować wystarczy odpalić go od nowa po czym wycelować e tak aby przybliżyć cel jeszcze bliżej i potem autoataki no i wiadomo r jeśli macie. Można też odpalić r i jeśli jest możliwość z e wrzucić przeciwników w ściany naszej superumiejętności aby zostali spowolnieni. Latarni tłumaczyć zbytnio nie trzeba przede wszystkim należy rzucać ją tak aby była dalej od sojusznika trochę aby mógł ją kliknąć w innym wypadku wrzucając bezpośrednio w niego nie kliknie i najzwyczajniej w świecie zginie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
2

Minecraft "Minecraft" to coś, co można by określić mianem sandboksa doskonałego

Recenzja megamoc
3

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
4

"Life is strange" - Życie jest dziwne. (UWAGA RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY)

Recenzja KotKaro
5

Big Farm Najelpsza gra farmerska

Recenzja Mila117
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak zacząć grę?

Poradnik Arines
7

Wizard101 Wizard101 moje osobiste odczucia

Recenzja Lunatic1
8

War Thunder War Thunder- wojenna rewolucja na PC

Recenzja Kasia678
9

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
10

League of Legends League of legends niesamowita gra MOBA

Recenzja Neroshark11
Chat