Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 360 0
24.12.2017

Jak wspiąć do wyższej dywizji? - Poradnik LoL

Witam, Przywoływaczu? Kliknąłeś ten artykuł z myślą, że będziesz lepszym graczem w League of Legends? Zatem dobrze trafiłeś! Przedstawię Ci dzisiaj garść porad, które będą pomocne w twojej drodze do Challengera (xD). Zapraszam do przeczytania!

1. Wybierz swoją główną rolę
To akurat banalna porada. Musimy sami się zdecydować na jakiej linii chcemy grać. Osobiście polecam supporta - jedni sądzą, że jest do najtrudniejsza rola w grze, lecz mi przypadła do gustu. Stawiamy wardy, chronimy naszego ADC i staramy się nie zabierać farmy sojusznikowi.

2. Wybierz główną postać do swojej roli
Graj tym, czym lubisz. Musisz mieć nie jednego, lecz kilku bohaterów do wyboru na drafcie (na wypadek bana lub picku w przeciwnej drużynie). Na supporcie często banowany jest Thresh lub Blitz, ale to nie znaczy że zawsze tak będzie!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Śledź nerfy i buffy postaci
Podczas draftów każdy musi zbanować konkretnego championa. Najlepiej, jeśli jesteś zdecydowany i wiesz, kogo nie chcesz zobaczyć w meczu. Patch notesy są baardzo przydatne, także co dwa tygodnie analizuj je!

4. Skup się na farmie
Okej, masz dobrą postać kontrującą twojego przeciwnika. Czujesz się dobrze na swojej linii i wiesz kiedy zainicjować walkę. Jednak poza tym wszystkim najważniejsze jest złoto. Owszem, możemy je pozyskać z zabójstw i asyst, ale najlepszym dochodem są miniony. Musisz nauczyć się last hitować, a także atakować przeciwnika, by on nie mógł pozyskiwać złota.

5. Odpowiedni build
To akurat nie jest trudne, bo można pobrać je z niektórych fajnych stron (np. Championify robi to wszystko za nas). Jeżeli nie radzimy sobie na linii, bierzemy defensywne przedmioty, a jak nam świetnie idzie, to bierzemy mocniejsze itemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Dobrze stawiaj wardy
Dzięki wizji możemy wygrać grę. Naprawdę, to nie jest żaden bait. Dzięki nim znamy położenie przeciwnika i wiemy czy się wycofać, czy atakować. Ważne jest również niszczenie wrogich totemów, które nie tylko usuwają wizję, ale także dają nam trochę złota.

7. Rób przerwy między meczami
Po nieudanym rankedzie nie graj od razu! Pójdź na 15-20 minut coś zjeść, dotlenić się na podwórku lub cokolwiek innego. Wierz mi, że granie wszystkich meczy jeden po drugim nie przyniesie upragnionych skutków.

8. Komunikuj się z teamem
Wiem, że to jest trudne, ale warto spróbować. Za niedługo ma zostać wprowadzony chat głosowy, więc to będzie jeszcze łatwiejsze.

Dzięki wszystkim za przeczytanie, mam nadzieję że porady okażą się pomocne. Nie zapewniam, że to prawda, lecz sam stosowałem się do tych porad i mi pomogły. Wesołych Świąt! :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Mekastin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord