Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1233 0
25.07.2017

League of Draaaaaaaven czyli agresywny strzelec!

Witam
Lubisz grać strzelcem i nawet dobrze ci to idzie, ale szukasz czegoś trudniejszego a do tego lubisz wyzwania? Draaaaaaaven będzie w sam raz dla ciebie! Nie bez powodu jest jednym z najczęściej banowanych strzelców na niemalże każdej dywizji. Fakt Draven robi bardzo duże obrażenia ale jest bardzo trudnym championem bo wymaga niemalże perfekcyjnego pozycjonowania i podwójnej uwagi. Nie dość, że trzeba łapać topory to do tego trzeba zwrócić uwagę co robi przeciwnik bo tam gdzie spadnie topór widzi każdy. Draven wymaga dużej praktyki, ponieważ trzeba grać nim agresywnie ale tak by nie dać się złapać w hooka od Thresha lub graba od blitzcranka. W przeciwnym razie będziemy szli do przodu i tylko się wywalali feedując przeciwników przez co zgarniemy wyzwiska w naszą stronę od sojuszników więc nieciekawie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Draven polega głównie na krytach i dużych obrażeniach. Buty składamy berserki pomimo tego, że dają attack speed to i tak warto. Dalej zależnie od sytuacji czy jesteśmy do przodu czy do tyłu. Infinity Edge jest obowiązkowy bo daję dużo obrażeń i kryta czyli to co Draven potrzebuję najbardziej. Youmumu też jest świetni, ponieważ poza dużymi obrażeniami daje nam po aktywacji movement speed dzięki czemu dodatkowo ułatwia nam ucieczkę bo Draven pomimo w jest i tak bardzo mało mobilny i łatwy do złapania. The bloodthirster daję obrażenia do tego lifesteal to też się bardzo przydaję no i ten shield w wymianach 1vs1 jest niezastąpiony! Duskblade obecnie jest bardzo mocnym itemem więc jego też warto złożyć. No i jak na każdym strzelcu warto pomyśleć gdy gra się przedłuża, kupić Guardiana Angela, który teraz dodatkowo daję obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra Dravenem nie wymaga praktycznie żadnej teorii tylko i wyłącznie praktyki. Trzeba poćwiczyć łapanie toporów na training mode aby łapać je z jak najrzadziej odpalonym w tak by zostawić ten skill do ucieczki gdyby poszło coś nie tak. Jego e jest świetne do anulowania niektórych umiejętności jak i odpędzenia przeciwnego junglera gdy ten leci prosto na Dravena. Jego R leci przez mapę świetna umiejętność do dobijania jak i zadania dużych obrażeń przed wymianą. Jego pasywa daje nam stacki, które zdobywamy w trakcie gry a po powrocie do bazy dają nam złoto. Zdobywamy stacki przy zabijaniu minionów, niszczeniu wież, zabijaniu przeciwnych bohaterów. Nic więcej na jego temat powiedzieć nie trzeba poza tym, że polega głownie na swoim q czyli toporach i własnie z nich robi duże obrażenia gdy opanujemy 1 możemy próbować łapać 2 co już robi problemy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Osu! - Co, gdzie, jak?

Recenzja bartey
2

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
3

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
4

Black Desert Online (B2P) Dokładne wykreowanie postaci marzeń!

Recenzja Niiepozorna
5

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
6

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
7

Star Wars The Old Republic SWTOR - Szybka droga do wzbogacenia się.

Poradnik Lawliet00
8

Roblox Roblox Niesamowita gra

Recenzja ENZO_GAEMING123
9

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
10

World of Tanks Jak zdobywać złoto w World of Tanks

Tutorial Vlorex
Chat