Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
1.0 2 1160 0
11.06.2017

League of legends

Recenzuje grę pt league of legends. Gra jest gatunku MOBA

Moim zdanie jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Postacie są zrobione fenomenalnie każdy szczegół jest dopracowany. Każda postać ma swoja historie, dużo postaci jest powiązane se sobą w jakiś sposób. Niektóre postacie są wzorowane na jakiejś grze. jest ponad 150 postaci i ponad 500 skinów. League of legends jak każdy wie jest bardzo popularna grą. Celem gry jest zniszczenie głównego budynku który jest w bazie wroga. Każda postać ma po 4 umiejętności Q W E R i umiejętność pasywną którą każdy champion ma swoją specyficzną która dodaje prędkości ataku określoną tarcze czy też choćby odradzanie się po śmierci na przykład taki champion jak aatrox który narodzi się ponownie z ilością punktów życia zależnych od jego punktów krwi . najważniejsza z nich jest ta ostatnia R czyli umiejętność tak zwana ultimate w języku angielskim.

gra posiada wiele fanow i bardzo duzo osob recenzuje ta gre na duzy plus i maja w tym duzo racji, poniewaz RIOT bardzo dobrze stworzył ta gre, owszem sa czasem bagi, czase wywala serwer ale moim zdaniem jest to jedna z lepsych gier w jakie grałem. Polecam ta grę każdemu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Yasuo (Pokutnik) - kolejny champion w legue of legends który ma swoją specyficzną moc tzw moc wiatru jego pasywna umiejętność odpowiada zwiększenie procentowe ciosu krytycznego ale też zmniejsza obrażenia od niego jak naładuje się tworzy tarcze wiatru która pochłania pierwszy auto atak a teraz przedstawię jego resztę umiejętności Q - ciecie wiatru jest to cios z miecza zadający obrażenia który ma pewną ciekawostkę dwa razy uderzysz w miniona bądź w bohatera przeciwnego tworzy ci się tornado które potrafi podrzucić nawet 4 wrogów zadając im obrażenia W- jest to umiejętność tzw ściana wiatru która blokuje przez 3 sekundy różne umiejętności puszczane w postać przez wroga na przykład lecąca dzida nidalee czy też ultimate ashe przechodzimy do umiejętności e to jest tzw dash yasuo skacze między minionami pamiętajcie używając e i q razem robimy taki obrót wokół wroga po czym możemy wrócić do miniona dashem jednakże jak użyjemy z tornadem dasha to umożliwia nam użycia r- czyli ultim yasuo wtedy podbija wroga wiatrem po czym skacze z góry cięciem miecza wskazówki uważajcie na przeciwnego yasuo ponieważ tak samo moze zablokować wasze tornado i ostatnia rzecz co chciałbym powiedzieć dachujcie rozważnie patrząc czy minion ma minimum hp żeby doskoczyć do następnego po czym wyprowadzić groźny atak "
of legends
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Historia Zeda Mistrza cieni

Zed został przygarnięty przez wielkiego mistrza ninja. Tylko jeden uczeń dorównywał Zedowi. Był to syn mistrza Shen. Każda walka ich kończyła się remisem. Zed myślał że jeśli nie pokona Shena o nie zdobędzie uznania Mistrza. Zed rozmyślał jak pokonać Shena. Młody ninja (Zed) włamał się do zapieczętowanej części klasztoru gdzie zauważył złowieszczo wyglądającą szkatułkę. Zed wiedział ze nie powinien jej otwierać lecz mimo to ja otworzył i wtedy jego umysł opanowała tajna technika cieni. Po tym incydencie ze szkatuła Zed
wyzwał shena na pojedynek który wygrał. Oczekiwał od mistrza pochwał ale mistrz się domyślił ze użył zakazanej techniki cieni i go wygnał. Zed po paru latach zaczął używać innych tajnych technik cienia. Jego moc rosła wraz z jego armią. Pewnego razu spojrzał na swoja armie i wraz z nią wyruszył na podbój świątyni. Przy bramie spotkał swojego mistrza który złożył miecz u stóp Zeda. Zed i mistrz poszli do świątyni aby Zed zniszczył szkatułkę i zaczął uczyć swoich uczniów mocy równowagi. Po chwil można było usłyszeć Zeda krzyczącego z bólu chociaż wyszedł bez zadrapania i rzucił pod nogi Shena głowę mistrza i rozkazał swoim uczniom zabić każdego ninja. Po mimu starań Shena świątyni nie udało się obronić. Wielu ninja zginęło a zaledwie nie wielu ninja uciekło. Klasztor został polem do ćwiczeń techniki cienia. Zed wraz z Syndrą ( jego żoną) panują klasztorem a motto zeda to "doskonalić własna technikę cienia i zabijać wszystkich ninja, którzy nie chcą wejść w objęcia cieni"


Zed - równowaga jest słabością
1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez kubatron85

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
2

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
3

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
4

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
5

CSGO Prime (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
6

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
7

Chcesz zdobywać więcej bananków? W tym artykule z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Poradnik Kasia678
8

Shakes & Fidget Recenzja gry "Shakes & Fidget"

Recenzja huraganszef
9

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat