Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1075 0
31.01.2018

Moba jak każda inna? Czym się rózni?

Witam serdecznie.
Dziś na celownik zamierzam wziąć tytuł jakim jest League Of Legend, produkcja studia Riot Games, wydana 27 października 2009 roku. Warto również dodać iż została ona uznana za pełnoprawny sport w roku 2013 i do tej pory w tym zakresie działa bardzo dobrze. Myślę iż sam wpływ e-sportu na popularność tego tytułu był ogromny i przyczynił się iż LoL stał się w pewnym stopniu jedną z bardziej znaczących gier F2P na rynku. Szczerze powiedziawszy - co znajdzie się tutaj ktoś kto nigdy nie próbował w niej swoich sił? Wątpię, ze względu na fakt jaką ciekawość budziła gra w okresie swojej największej popularności i wszechobecnego szału na nią. Jednak jak jest teraz? Gra uległa wielu zmianom, aczkolwiek nadal nie można odebrać jej jednej istotnej rzeczy - jest naprawdę grywalna i dobrze przemyślana.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Osobiście spędziłem w League of Legends mnóstwo czasu i nie żałuję tego nawet odrobinę. Gra oferuje nam różne tryby gry, związane jednak z typową areną multiplayer typu moba. Proces zdobycia doświadczenia na tyle by móc grać gry rankingowe jest powolny, ale to pozytywna strona, gdyż może nas to solidnie przygotować do faktycznego rozpoczęcia tego typu gier. Nie ma co narzekać na grafikę, choć wiele postaci może w pewnym stopniu do siebie nie pasować samym wykonaniem audio-wizualnym. Gra posiada naprawdę solidną optymalizacje, pozwalającą na grę w całkiem dobrej ilości fps nawet graczom, którzy mają nieco słabsze sprzęty. Skoro jesteśmy przy grafice - personalizacja. Gra oferuje nam naprawdę bardzo szeroki wachlarz skinów dostępnych do każdej z postaci, co jak dla mnie jest bardzo przyjemną sprawą, jednocześnie nie oszukujmy się - to główne źródło dochodu Riot Games w przypadku LoL'a.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moja ocena pewnie jest nieco subiektywna ze względu na sentyment oraz fakt iż spędziłem w niej mnóstwo czasu, aczkolwiek poleciłbym ją każdemu. Gra definitywnie różni się od innych gier tego typu swoimi mechanizmami, systemem walki i tempa gry. Jedynym minusem jest jej społeczność, która bardzo często bywa niestety toksyczna - tym samym o ile ktoś ma słabe nerwy, niech po prostu nie zawraca sobie głowy czytaniem czatu. Co więcej można rzec? Jak na grę mającą ponad 8 lat, LoL trzyma się zaskakująco dobrze, bowiem wciąż skupia w szeregach swoich graczy znaczącą liczbę osób. Jak pojawił się sukces tej produkcji? Sam nie wiem, definitywnie zadziałała reklama i marketing, do dziś możemy zobaczyć owoce tej pracy. Podsumowując:
Jeśli jeszcze w nią nie grałeś, może spróbujesz? Jeśli kiedyś grałeś, może zdecydujesz się powrócić do tego tytułu?
Dopowiem wam jedno - warto.
Pozdrawiam serdecznie,
HollowLun.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hollowlun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
4

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
5

Analiza wydajności gry Hitman 3 na PC

Recenzja Zekariya
6

Big Farm Ocena Gry Big Farm ,czyli jedna z lepszych gier farm simulator

Recenzja StasiuxD
7

League of Legends Veigar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Metin2 Jak wygląda Metin2 w 2021 roku?

Recenzja SHITTO
9

Tak się wraca do korzeni, czyli dobrze. Recenzja Risen

Recenzja Tybero
10

Minecraft Jak speederunować w minecraft 1.16+

Poradnik xrey69
Chat