Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 404 0
14.12.2017

Moja opinia na temat League Of Legends

Hej jestem Łukasz i od 5 lat gram w League of Legends. Po latach grania chciałbym wam zrecenzować tą grę, myślę że wielu z was też już gra w tą grę, a jak nie, to polecam zacząć. Zacznę on opisywania dobrych stron gry jaką jest League Of Legends. Po pierwsze lol istnieje już niecałe 8 lat i od 1 sezonu gra zmieniła się diametralnie. I chyba każdy gracz, który grał od początku to zauważył. Cały czas grafika skinów jak i grafika mapy idą w górę. Zmieniają się także style gry i to jest głównym powodem, że gra jest ciekawa i szybko się nie nudzi. Regularnie co 2 tygodnie wychodzi nowy patch, który balansuje niektóre postacie oraz ich błędy, i za to trzeba chwalić Riot Games. Robienie evntów, np : świąteczny, Halloween. Jest bardzo dobrym pomysłem z strony Riot Games. Naprawdę widać, że się starają, aby ich gra była jak najlepsza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Z jednej strony uważamy League Of Legends za dobrą do zabawy i fajną grę, ale także możemy o niej powiedzieć, że jest nudna i głupia. Teraz opiszę negatywne cechy League Of Legends. Pierwszą złą cechą nie są błędy lola tylko ich graczy. Chyba każdy kto gra w tą grę spotkał się z ludźmi, którzy wyzywają, obrażają, psują grę. Takich ludzi jest naprawdę sporo i niektórzy nie wiedzą jak ich się pozbyć. Najłatwiejszym sposobem jest oczywiście ,, Mute all " polecam. Przejdźmy do wad jakie ma gra League of Legends. Przede wszystkim musimy spojrzeć na stronę finansową. Riot games wypuszcza regularnie do 2 tygodnie jakieś skiny, które możemy kupić za własne pieniądze. Skiny są naprawdę ładne i dopracowane. Dużo ludzi kupuje po prostu takie skiny co około co miesiąc. Ale to jest tak jak z papierosami kupimy raz to potem nie przestaniemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdy zliczymy sumę wydanych pieniędzy to sie naliczy około 300 - 400 zł jak ktoś kupuje skiny. Ale oczywiście to się nie opłaca bo chyba zapominamy, że to tylko gra komputerową, która ma przynosić dobrą zabawę. Także wszystkim odradzam kupowania skinów do lola, ale jak ktoś ma dużo pieniędzy to... heh kto bogatemu zabroni. Podsumowując gra League Of Legends Jest pod pewnym względem fajna, ponieważ cały czas idzie do przody i tworzy różne kreatywne rzeczy. Eventy, w których można zdobyć przyzwoite nagrody, np : ikonty itd. Lecz pod pewnym względem League Of Legends ma też złe cechy jakimi są toksyczni gracze, którzy wyzywają i przez to najczęściej odechciewa się gry. Czasami prowadzi to do agresji bądź złości. Według mnie lol jest fajną i przyjemną grą, polecam ją wszystkim fanom gier drużynowych.


Pozdrawiam :D
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez LubiePlacki :)

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
2

Roblox Roblox - pierwsze spotkanie z grą

Poradnik Frosty_04
3

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
4

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
5

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
6

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
7

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
Chat