Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2557 0
01.12.2017

Ornn - postać do grania czy do kosza?

Ornn jest jedną z postaci w League of Legends. Został wydany 23 sierpnia 2017, co czyni go jednym z najnowszych bohaterów. Dlaczego postanowiłem napisać akurat o nim? Otóż dlatego, przez pierwszych kilka pierwszych tygodni po jego ukazaniu się miał on najniższą procentową wygrywalność meczy. Było to spowodowane zbyt niskimi obrażeniami, które zadawał on z umiejętności, a także kilkoma niedopracowaniami w jego mechanice gry np. poprawne ponowne użycie jego super umiejętności było bardzo trudne. Zwykle nowi bohaterowie są aż zbyt mocni, aby nie zniechęcać graczy do uczenia się nimi grać. Z Ornem było wręcz przeciwnie, był on słabszy od większości pozostałych bohaterów. Jednak sytuacja zwróciło uwagę twórców i w ciągu ostatnich kilku aktualizacji poprawili jego umiejętności dzięki czemu stał się on porównywalny z resztą bohaterów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Moim zdaniem Ornn aktualnie jest całkiem mocną postacią na topa i warto nauczyć się nim grać, ponieważ jest on jednym z najlepszych tanków w grze, a także w unikalny sposób wzmacnia drużynę w późnej fazie gry poprzez odblokowanie ulepszeń niektórych przedmiotów (każda osoba z drużyny może kupić jeden "mistrzowski" przedmiot Ornna). Dzięki swojej umiejętności biernej jest on na dobrej pozycji we wczesnej fazie gry, ponieważ nie musi wracać do bazy po przedmioty, tylko tworzy je sam w dowolnych miejscu. Warto wspomnieć także o jego głównym źródle obrażeń, czyli W - Ognisty Miech, które zadaje obrażenia zależne od maksymalnego poziomu zdrowia wroga, a także przyznaje ci chwilową tarczę. Dodatkowo ma ona niezbyt długi czas odnowienia. Wszystkie te czynniki pomagają mu skutecznie wygrywać pojedynki z wrogiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Poza wymienionymi wyżej umiejętnościami Ornn posiada również Q - Wulkaniczna Wyrwa, króre zadaje obrażenia wrogom w linii i ich spowalnia, a następnie tworzy ono słup magmy. Kolejną umiejętnością jest E - Żarliwa Szarża, po użyciu której Ornn szarżuje na wroga i zadaje obrażenia; jeśli trafi on na ścianę, podrzuca on wrogów w okół i zadaje im dodatkowe obrażenia. Superumiejętnością Orna jest R- Zew Boga Kuźni, która przyzywa żywiołaka ognia biegnącego w stronę Ornna i zadającego obrażenia. Ornn może użyć umiejętności ponownie, aby odbić żywiołaka w przeciwną stronę, co spowoduje zwiększenie jego szybkości, dodatkowo powracający żywiołak będzie wyrzucał napotkanych wrogów w powietrze. Ornn jest postacią typu tank, więc polecanymi przedmiotami dla niego są: Plemienna Zbroja, Lodowa Rękawica, Kolczasta Kolczuga, Oblicze Ducha, Słuszna Chwała.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ara

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

League of Angels 2 Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Recenzja Osa1020
5

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
6

Goodgame Empire Naprawdę dobra gra przeglądarkowa ;)

Recenzja Ravvis123
7

World of Tanks Jak w ciągu 2 dni skończyłem 3 zadania z bananków - krótki poradnik

Poradnik MineYamato
8

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
9

CSGO Prime (B2P) Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Recenzja OberLeutnant
10

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
Chat