Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 999 0
04.10.2017

Pantheon na topie :D

Siema ! Pokażę Ci jak grać pantheonem na topie. Zacznijmy od tego, że jest to postać która jest nawet tankowata i ma duży dmg. Najlepiej jak będziesz grał z flashem i podpaleniem, ponieważ według mnie nie potrzebny ci jest teleport, bo masz ulta, dzięki któremu doskakujesz na wybrany obszar.

Runy bierz najlepiej pod dmg, przebicie pancerza i pancerz, a specjalizacje najlepiej pod 12 zaciekłość ( ferocity ) i 18 przebiegłość ( cunning ).

Pamiętaj, żeby grać agresywnie na linii i zacząć z q, ponieważ lepiej ci będzie odcinać przeciwnika od farmy, a zarazem go obijać. Gdy twój przeciwnik wie jak się gra to graj spokojnie i stawiaj dużo wardów, żeby zapobiec gankowi przeciwnemu junglerowi. Jak masz na linii jakiegoś adc np vayne to pamiętaj, że co 3 uderzenie daje ci osłonę i że ona ma mało hp, ale duży dmg !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na samym początku kup eliksir za 500 monet :D i farm. Gdy już będziesz widział, że dużo bijesz to spróbuj zaatakować, ale uważaj bo możesz wtedy zostać zgankowany i będziesz przegrywał linie.

Gdy będziesz grał na jakiegoś ap to kupuj rzeczy na odporność na magię. Gdy będziesz już dość sporo wygrywał linie to spróbuj zgankować na inną linie lub pushować. Pamiętaj pierwsza wieża daje dużo monet i dzięki temu twoja drużyna będzie do przodu z pieniędzmi.

W teamfightach zawsze odcinaj przeciwnego adc, ponieważ w większości przypadkach jak jest dobry adc to potrafi wygrać mecz, więc ułatw drużynie obijając go lub nawet zabić. Gdy ci się już to uda to pomagaj dalej drużynie i zobacz, czy twój adc nie potrzebuje pomocy. Jak wygracie teamfight to idźcie zrobić barona, bo on strasznie dużo daje korzyści.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pamiętaj, że gdy widzisz, że ty i twoja drużyna wygrywają swoje linie to staraj się jak najszybciej kończyć mecz, ponieważ może być tak, że przeciwna drużyna ma dobry teamfight !

Najlepiej jak w twojej drużynie jest orianna i galio, ponieważ macie wtedy bardzo mocny teamfight, bo ty jako pantheon zultujesz prosto w walkę zaraz, gdy ty już spadniesz to ultuje orianna, a w między czasie galio użuje swojego ulta i przeciwna drużyna jest bez szans :D

Pamiętaj, że jak banujesz to zbanuj vladimira, shena lub yoricka, bo to są bardzo mocne kontry na pantheona !!! Jak widzisz, że w przeciwnej drużynie jest któraś z tych postaci to lepiej nie graj wtedy pantheonem, bo możesz przez to przegrać swojej drużynie mecz, chyba, że wiesz, że dasz radę, bo dobrze grasz tą postacią.

Mam nadzieję, że pomogłem i dzięki mnie już troszkę bardziej ogarniasz tą postać narka :D
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gagas

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among Us - podstawy podstaw.

Tutorial Neredis Vay
2

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
3

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
4

"Life is strange" - Życie jest dziwne. (UWAGA RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY)

Recenzja KotKaro
5

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
6

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
7

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
8

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
9

CSGO Prime (B2P) Copenhagen Wolves - historia drużyny

Recenzja wzarek
10

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
Chat