Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1351 0
02.07.2017

Tryndamere czyli potęga splitpushu

Witam chciałbym przedstawić wam jednego z najlepszych toplanerów, który potrafi być uciążliwy dla przeciwnego teamu.
W solokolejce championy na topie, które wspomagają nasz team nie zawsze działają tak jak powinny bo nie wiemy z kim mamy do czynienia i czy nasz team pozwoli nam wykorzystać swój potencjał dlatego w soloQ przyjemnymi championami zarówno na topie jak i na jungli są splitpusherzy, którzy masakrują w szczególności niskie dywizje dzięki czemu niemalże można wygrać grę solo. Nie ma tu dużej filozofii przede wszystkim staramy się nie ginąć bo jeśli nafeedujemy przeciwnika to niestety będzie ciężko nam splitpushować. Mamy się skalować do złożenia konkretnych itemów pod push tak aby w późniejszej fazie gry będziemy masakrować każdego kto tylko do nas zejdzie gdy my w tym czasie pushujemy linie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Build typowo pod split to botrk czyli trochę lifestealu i rzecz jasna najważniejsze dodatkowy AS aby szybciej niszczyć fale minionów. Statik, który po naładowaniu odpala piorunki i daje dodatkowy AS kolejny core item pod split. Buty albo merkury albo tabi zależnie na co gramy i co jest w przeciwnym teamie. Infinity Edge dodatkowy crit i AD jak najbardziej pomocne przy pushu i masakracji każdego kto tylko do nas zejdzie. Z summonerów obowiązkowo tp w początkowych fazach gry używa się go raczej do tp pod wieże aby farmić creepy ale potem w late latami z linii do linii pushując i robiąc presje. Guardian teraz daję dodatkowe AD a poza tym pozwala po śmierci się odnowić, niby trynda ma swój ult do tego to jednak ga się przydaję aby móc po śmierci coś zdziałać jeśli sytuacja pozwoli. Essence Reaver nie jest potrzebny tu lepiej wrzucić coś innego pod AD lub AS.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak wygląda strategia otóż prosto :D
W fazie laningu nie feedujemy staramy się farmić i jeśli enemy przeciwnik jest słaby i mamy możliwość to go zabijamy. Obserwujemy cały czas sytuację na mapie gdzie są przeciwnicy i gdy splitpushujemy staramy się mieć wizję. Ta strategia jest bardzo dobra bo gdy my splitpushujemy robimy presję przez co ktoś z enemy teamu musi do nas zejść i nas zabić a zazwyczaj w soloq schodzą po 2 osoby więc wtedy nasz team jest 4vs3. Gdy zbliża się 40 min a nam udało się wziąć inhibitor i towery nexusa warto ustawić warda po czym tepnąć tam jeśli będzie taka możliwość i skończyć grę. Ważne przy splitpushu jest sygnalizowanie naszemu teamowi aby nie zaczynali się bić bez nas tylko stali na linii i się obijali tak aby kupować czas dla nas a my w tym czasie obserwujemy mapę lecimy do przodu i gdy tylko ktoś znika a my nie mamy wizji cofamy i tak powtarzamy przez całą grę praktycznie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
4

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Silence is defending - o narracji w grach

Poradnik LiquidSnake
6

League of Legends Moje wrażenia z gry League of Legends

Recenzja marcin072
7

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Recenzja Arines
8

3 najlepsze gry RPG na świecie

Recenzja Jakacz
9

Bloons Tower Defense 6

Recenzja KarPal
10

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat