Jak to działa

Legend Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Legend Online

Nieustraszony przywódca, świat fantasy i masa przygód? Tym jest właśnie Legend Online. Zajmij swoje miejsce w prastarym konflikcie pomiędzy ludźmi a przerażającymi bestiami i stań do walki! Od Ciebie zależeć będą dalsze losy tej mistycznej krainy.

Legend Online to przeglądarkowa gra z gatunku MMORPG, w której staniesz się nie tylko odważnym herosem, ale i zarządcą potężnego miasta. Jego dalsza rozbudowa będzie miała ogromny wpływ na prowadzoną rozgrywkę, dlatego ostrożnie planuj kolejne przedsięwzięcia. Zdobycie władzy i potęgi nie jest jednak takie proste jakby się wydawało. Magiczne potwory czekają na Twoje potknięcie!

Początek zabawy rozpoczynasz od kreacji swojej indywidualnej postaci. Wraz z kolejnymi osiągnięciami bohater ten osiąga wyższe poziomy doświadczenia oraz ma dostęp do znacznie lepszego ekwipunku. W mieście rekrutujemy niezwykle cenne oddziały żołnierzy, które nierzadko pomogą Ci podczas wypraw. Poza głównym wątkiem fabularnym możesz również spróbować swoich sił w walce z innymi graczami. Na co czekasz? Legend Online potrzebuje Ciebie!

pełny opis gry
Screeny
Legend Online screenshot1 Legend Online screenshot2 Legend Online screenshot3 Legend Online screenshot4 Legend Online screenshot5 Legend Online screenshot6 Legend Online screenshot7 Legend Online screenshot8 Legend Online screenshot9 Legend Online screenshot10
Video

Legend Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat