Jak to działa
0.0 0 1447 0
25.09.2017

Legenda: Wojny Smoków[warofdragons.pl]

"Legenda: Wojny Smoków"(w skrócie WoD - od angielskiej nazwy War of Dragons, jak i adresu internetowego gry) jest zapomnianą grą MMORPG free-to-play opublikowaną w 2006 roku przez platformę "Mail.ru Games GmbH". Polska wersja językowa Legendy została wydana we wrześniu 2009 roku. Jedyne, czego potrzeba do odpalenia jej, to przeglądarka z zainstalowanym Flash Playerem(oraz dostęp do internetu, oczywiście...). Gra obecnie posiada 4 serwery - polski, angielski, niemiecki i rosyjski. Liczba ta zmalała od czasów największej popularności WoDa. W samej Rosji gra była wielokrotnie wyróżniana, między innymi jako "Narodowy lider". Teraz mało kto o niej wie. Dlatego bierzemy dziś Legendę pod lupę - postaram się przedstawić ją i pokazać, że może warto czasem sięgnąć po starsze tytuły gier przeglądarkowych. Zapraszam.
W Legendzie mamy dwie rasy postaci - ludzi i magmarów. Już przy rejestracji dokonujemy wyboru, do której z nich chcemy przynależeć. Wpływa to na ogół gry - rasy mają oddzielne lokacje z zamieszkującymi je potworami(chociaż jest kilka lokacji wspólnych dla ludzi i magmarów) oraz często zróżnicowane misje. Decydując się na przystąpienie do jednej z ras, do końca gry będziemy ją wpierać, walczyć po jej stronie, a także tylko z jej społecznością będziemy mogli współpracować.
Cele rozgrywki mogą być różne. W WoDzie mamy mnóstwo sposobów na prowadzenie swojej postaci. Jako pierwszy należy oczywiście wymienić nabijanie poziomu. Wyższy poziom daje nam dostęp do większej liczby opcji, szerszy wybór ekwipunku oraz sprawia, że nasza postać rośnie w siłę. Levelujemy bijąc potwory, robiąc misje i chodząc na różnorakie instancje(zbrojeniowe czy bitewne).
Nie dla wszystkich graczy poziom jest jednak najważniejszym atrybutem. Liczy się także męstwo, które zdobywamy na wspomnianych między rasowych polach bitew; reputacje otrzymywane za wykonywanie zleceń dla różnorakich "społeczności" w grze, wpływy w regularnych wydarzeniach. jak również osiągnięcia monitorujące nasz postęp. Oprócz tego gracz może rozwijać się także w zawodach: wydobywczych(zielarz, rybak, geolog), wytwórczych(alchemik, czarodziej, jubiler) oraz dodatkowych(włamywacz, uzdrowiciel, kat). Dzięki możliwości rozwoju postaci na każdej płaszczyźnie, rozgrywka jest urozmaicona i stawanie się mistrzem zajmuje sporo czasu. Ponadto organizowane są liczne eventy, które wprowadzają do świata gry czasowe misje czy możliwość zakupu unikalnych towarów. Wszystko to składa się na wyjątkowość Legendy i sprawia, że jest to gra godna polecenie każdemu!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Eolia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
5

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
6

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
7

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
8

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
9

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
10

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
Chat