Jak to działa
Przejdź do gry Let's Fish
Let's Fish
0.0 0 158 0
28.09.2018

Let's Fish-Recenzja Omówienie

Wstęp:
Gra Let's Fish polega na byciu najlepszym rybakiem na świecie, grafika skromna i grywalna a przy tym bardzo łatwa obsługa i możliwość nieustannego grania aż do znudzenia. Gra ma wiele ciekawych elementów takich jak przeróżne gatunki ryb jak i wiele różnych jezior ze wszystkich kontynentów naprawdę [sam jak zacząłem grać zdziwiłem się że są jeziora na antarktydzie ] ogółem gra może być takim zabijaczem czasu bo to nie jest gra typu wejdziesz raz na kilka: dni, tygodni, miesięcy. W tej grze liczy się masa ryby i więcej waży tym więcej kosztuje. Istnieje też czat i funkcja dodawania znajomych, na czacie nie spotkałem się jeszcze z żadnym wulgaryzmem grając w tą grę. Głównie w tą grę mają grać dzieci ale co nie znaczy że dorośli mają wstęp wzbroniony.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zestaw rybaka, przynęty i sieci
W grze mamy różne rodzaje wędek, kołowrotków, haczyków i przynęt, im lepszy zestaw tym większą rybę możemy złowić a co do przynęty jak umiejętnie będziemy ją zmieniać tym więcej okazów złapiemy lecz są jeszcze specjalne przynęty na wskazany rodzaj ryby czy to ma być okoń lub sum. W grze także są sieci dzięki którym, możemy złowić większą ilość ryb ale jeśli masz o wiele lepszy zestaw niż sieć a zapotrzebowanie na dużą wage ryby jest wielkie nie będzie rozsądne zarzucanie sieci do wody lecz są różne sieci które mogą unieść większą wagę ryby. Jednak ja zarzucisz sieć to od razu jej nie wyciągasz musisz trochę poczekać ale to nie pretekst do zaprzestania gry. Przede wszystkim trzeba pamiętać że, na innym jeziorze może być inny gatunek ryby.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ocena i Podsumowanie:
Gra jest łatwa w obsłudze jak i w zrozumieniu, tutorial trwa dosłownie chwile przez co nie będziemy zniecierpliwieni faktem że, przez jakiś czas będziemy zmuszeni klikania to w co nam każą. Let's Fish ma nam do zaoferowania jeszcze zadania i boosty przy których, rozgrywka stanie się mniej nudna i monotonna. Zapomniałem dodać że, są różne rodzaje łowienia ryb jest łowienie zwykłe [standardowe] spinning i łowienie głębinowe. Do poszczególnych typów łowienia ryb są inne zestawy. Teraz omówię typy łowienia: spinning szybkie łowienie ryby losowa waga, głębinowe to praktycznie to samo co łowienie standardowe tylko spotkasz się z rybami z o wiele większą wagą lecz łowienie głębinowe jest dostępne dopiero gdzieś tak na 21 lvl natomiast spinning na 8 lvl.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Asmitonix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP ,,MSP#1" Poszukiwanie Hakerów

Video ZaxxonYT
2

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
3

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Recenzja Bernik
4

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
5

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
6

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
7

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
10

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
Chat